anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Cu My Orange și Pinata Party câștigi super premii (Campania V)

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Noua campanie Pinata Party se desfășoară în perioada 5.04 - 21.06.2022.

Premiile cu beneficii bonus Orange rămân și noutățile sunt aduse de premiile fizice cu livrare:

  • gadgets (căști, controller, boxă, aparat foto instant, kit video, etc.) - puteți vedea toate premiile aici în secțiunea Întrebări frecvente - Ce premii poți câștiga..
  • produse Pinata Party
  • 20 premii oferite prin tragere la sorți la finalul campaniei (30 iunie 2022): 10 telefoane Samsung S21 FE 5G și 10 console Nintendo Switch Neon Red și Neon Blue Joy-Cons (condiție de acumulare min. 1000 puncte pe parcursul campaniei)

 

Aici regăsiți regulamentul: https://www.orange.ro/aplicatii/regulament-campanie-pinata-party/

 

Mult succes!

71 Răspunsuri 71

Serjant
Explorator
@Mihaela C. in medie cat dureaza afisarea castigatorilor? Suntem in saptamana 4 din campania V. Si inca nu sunt toti castigatori afisati din campania IV.

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
@Serjant i-am întrebat din nou pe colegii noștri și vom reveni cu vești.

Serjant
Explorator
Intreb pentru un prieten: Premiul nu ar trebui sa fie sigilat in cutia originala?

DanielaH
Moderator
@Serjant, ce premiu ai căștigat? Poți atașa o poză cu produsul și cutia să vedem ce s-a întâmplat? Tu sau prietenul 🙂

Serjant
Explorator
De ce nu merge piniata?

Miha_Z
#StarMember
Nu merge de vreo jumătate de oră .

Mădălin
Cunoscător certificat
Prea multi useri activi

dorelut
Junior entuziast
Azi de la 14.43 pana la 15.13 , adică 30 de minute aplicația voastră a dat eroare. In sec 22 cand implementați tehnologia 5G, nu sunteți in stare să gestionați o amărâtă de campanie..Din categoria...: Fără cuvinte!!!

Mădălin
Cunoscător certificat
Stați cu ochii pe premii...chiar ..cine a mai câștigat premiile la extragerile anterioare..erau o grămadă de premii interesante

dorelut
Junior entuziast
@madalin Să le facă poze si sa i vedem si noi. Nu au pus ultimii castigatori de la campania IV. Jenant

Mădălin
Cunoscător certificat
Așa este , fiindcă eu eram câștigător nu au mai postat lista..atât de ghinionist sunt...

dorelut
Junior entuziast
Se pare ca am avut noroc, la 15.30 au intrat premiile. Am prins la "ofertă" o baterie externă, stoc care s-a terminat rapid. Ne auzim la urmatoarea campanie, nu mai am puncte.

Mădălin
Cunoscător certificat
Super , felicitări...eu nu am avut noroc...de fapt am văzut doar controlerul de PS4 însă nu am avut nici puncte dar nici nevoie... Poate data viitoare apare boxa aia faina de 10w . Am întrebat colegii sa o schimbe careva cu ce am câștigat eu acum câteva luni și anume un super rucsac troller.. Dar nimeni nu a zis nimic.

andrei_37
Junior
Bună ziua ! În ce zi/data a lunii sunt disponibile premiile fizice ? Mulțumesc

Viocat
Senior certificat
@andrei Premiile fizice sunt disponibile doar martea. Ieri am prins doar eroarea de aplicatie:) O sa mai incerc martea viitoare