anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Concurs Orange: În My Orange faci ce faci şi tot câştigi

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor! Tocmai s-au lansat 2 noi campanii în My Orange. Deja eram obișnuiți cu bonusul de net, acum avem unul chiar mai mare și un concurs cu premii! Aș zice că sunt niște vești super bune în această lună >>Cireșar<<.

 

1. 100 GB bonus

Perioada campaniei: 10 iunie - 31 ianuarie 2021

Bonusul poate fi activat pe numerele active de voce mobilă, atât pentru clienții PrePay cât și abonați persoane fizice.

Bonusul poate fi activat pe fiecare număr de telefon solicitat.

Bonusul este valabil 30 de zile și se poate activa o singură dată pe lună.

 

2. Câștigă un Samsung Galaxy S10 5G

Perioada campaniei: 10 iunie - 31 august 2020

Ești înscris în tragerea la sorți dacă plătești factura sau reîncarci cartela din contul My Orange.

Regulamentul îl găsiți aici.

 

Mai multe informații despre aceste campanii: https://www.orange.ro/in-my-orange-faci-ce-faci-si-tot-castigi/

 

Succes!

61 Răspunsuri 61

Cathy
Explorator entuziast
Numai veste bune de la voi in aceasta luna a cireselor. Parca a mai scazut si pretul lor de cand tot vorbim despre ele 🙂

svetalex
Maestru
Super vești la început de vară

DanielaH
Moderator

@FaraUnID, sugestia ta de a crea o subcategorie separată, dedicată exclusiv campaniilor și concursurilor Orange, a fost binevenită.

De astăzi avem în Comunitate o nouă subcategorie numită "Campanii Orange", în categoria "Despre comunitate".

Mulțumim.

Neaplicabil
Superrrr tareeee!!!

teacher_
#StarMember
M-am înscris și eu în cea de-a doua campanie. Succes tuturor oricum.

mihalivaler
Junior
Eu deja am activat bonusul de 100 GB.

FELIX73
Junior
Chiar trebuie sa schimb telefonul.Ceva cu 512G si 5G...

Carmen_Maier
Începător
Super tare.

Ioana19
Începător
Dar o lista cu castigatorii......?

FLo1
#StarMember
@Ioana19: pentru cei 100GB, castigatori sunt toti cei care si-au activat bonusul. Pentru partea a 2-a, vei afla la final de campanie, ca doar nu vrei la mijlocul ei. 😉 "Perioada campaniei: 10 iunie - 31 august 2020" (scrie in mesajul Mihaelei C, la inceput de topic).

Ioana19
Începător
Prima perioadă a Campaniei se va desfășura în perioada 10 iunie 2020- 9 iulie 2020, cu desemnare câștigător în 15 iulie 2020; La asta ma refer..... Regulamentul l-am citit. Castigatorii din 15 iulie nu apar pe nicaieri....

FLo1
#StarMember
@Ioana19: Pentru cei interesati doar de bunuri materiale sunt convins ca se va lamuri problema de catre reprezentantii Orange.

DanielaH
Moderator

Câștigătorii concursului vor fi afișați pe site după ce vom avea confirmarea că au acceptat premiul și l-au ridicat. Pentru că o parte dintre câștigători nu au ridicat încă premiile, se va întarzia puțin și cu afișarea listei complete.

 

Puteți verifica aici: https://www.orange.ro/help/servicii-iesite-din-oferta-orange/concursuri-orange toate concursurile încheiate, cu regulamentul lor și lista de câștigători confirmați.

DanielaH
Moderator
Update - campania cu bonusul de 100 GB a fost prelungită până pe 30 octombrie 2020 inclusiv

Radugab
Începător
Buna ziua !