anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Campania "Vreau un Samsung potrivit pentru mine"

MihaelaC
Community Manager
Community Manager

Salut tuturor!

În urmă cu câteva zile s-a lansat campania "Vreau un Samsung potrivit pentru mine".

 

Aveți reduceri de până la 270 euro la telefoanele Samsung și de până la 41% la televizoarele, accesoriile, tabletele și obiectele conectate incluse în campanie.

 

Campania este exclusiv online și este valabilă până pe 15 aprilie, în limita stocului.

 

Aici aveți mai multe informații, inclusiv Termeni și Condiții.

 

Ce părere aveți? Doriți să cumpărați un produs Samsung în această perioadă?

7 Răspunsuri 7

FLo1
#StarMember
Frumoasă campanie, interesantă chiar, dar din păcate nu este surprinzătoare. Posibil să caut un samsung dar cu vreo 30-40% mai ieftin la alți retaileri. Același produs are câștig de cauză la comerciantul care vinde mai ieftin.E legea.... comerțului.

Vio73
#StarMember
Urmăresc cu atenție și dacă găsesc ceva reduceri pe bune, poate că mă bag. Mulțumesc

FaraUnID
Campion certificat
Practic produsele din campanie sunt vandute la pretul relativ corect, dupa aplicarea discount-ului "de pana la 41%"

Razvan
#StarMember
Oare la Sony, Xiaomi se vor face campanii de reducere a preturilor?

Vio73
#StarMember
Dacă vor fi, le așteptăm cu interes și pe acelea. Oricum, Samsung pe mine m-a cam dezamăgit la anumite capitole!

YoanaDe
Junior entuziast
Da, doresc să cumpăr un samsung dar să îl iau la un pret mai mic....

Turdeanul
Explorator
Buna dimineata,interesanta oferta.Eu as fi vrut un S10 simplu sau S20 simplu,din pacate am gasit S10 Plus...si S10 reconditionat.Am observat ca Orange au in oferta lor si telefoane reconditionate...hm,pe mine nu ma tenteaza,as prefera totusi unul nou nout,cel reconditionat nu imi ofera o garantie prea buna...desigur doar o parere personala.O saptaman buna tuturor si noroc in gasirea produsului dorit in oferta.Vom vedea daca e prima si ultima oferta de telefoane Samsung.Poate vom avea o surpriza si cu Huawei...cine stie.