anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Activeaza un abonament Yoxo in perioada 8-12 aprilie si primesti un voucher Emag de 150 lei

Anonim
Neaplicabil
O noua campanie marca Yoxo foarte buna!
https://www.yoxo.ro/voucherprepay/
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Nimcid25 ! Ne pare rau pentru informatiile contradictorii pe care le-ai primit. Intr-adevar, voucherul de 150 lei la eMAG se acorda pentru toti clienții Orange PrePay care trec cu numărul la YOXO în perioada 8 aprilie – 12 aprilie 2022. Voucherul va fi transmis pe adresa de e-mail cu care s-a creat contul YOXO.

Vizualizare soluţie în postul original

12 Răspunsuri 12

FLo1
#StarMember
@simple_dreams: Ar fi util pentru membrii Comunității să explici cu mai multe cuvinte ce anume înseamnă ”campanie FOARTE bună”. Personal, pentru mine, ca să fie tot o replică concisă, concluzionez: ”La pomul lăudat să nu mergi cu sacul!” Cât privește voucherul Emag, pentru cei 150 lei nu merită deranjul. De ce? Pentru că doar pe prepay / Vorbești cât vrei / Cu zero lei. :)))

Anonim
Neaplicabil
Sigur, iti explic de ce e foarte buna in opinia mea. Sunt Emag Genius si comand mereu de la ei. Voucherul asta imi prinde bine sa-mi iau ce vreau si sa mai economisesc 150 lei. Probabil ca sunt si alti clienti in aceeasi situatie.

FLo1
#StarMember
Ca să nu transformăm topicul într-unul despre Emag, nu comentez decât că mă bucur pentru tine. Măcar așa îți scoți cheltuiala de Genius și mai și rămâi cu ceva în plus. Spor la shopping.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver
Da, oferta nu e rea, si cu siguranta as gasi ce sa fac cu 150 lei la Emag. :)) Am primit si eu mai devreme SMS cu oferta pe telefon. Dar Yoxo in sine nu ma da pe spate momentan... E inca destul de crud ca si proiect. Multe chestii lipsa, multe chestii la care mai e de lucru, multa confuzie, multe chestii care nu merg, multe chestii pe care le am deja (incluse) la Prepay si imi plac. Momentan, pe mine personal nu prea ma atrage ideea unui switch pe Yoxo. Dar mai asteptam. 🙂 Personal sunt mai interesat de un update al felului in care functioneaza aplicatia, si al interactiunii cu clientii, decat al ofertelor. Dar si acolo mai e de lucru. Cum ziceam, oferta nu mi se pare rea. E ok. Dar pe mine, momentan, proiectul Yoxo nu m-a convins. "Motiv pentru care, eu ma retrag." 🙂
Client Orange

Viocat
Senior certificat
Merci de oferta, dar deocamdata pas.

Nimcid25
Explorator
Cum se oferă pana la urma acest voucher, @Orange? Tuturor clienților care migrează sau "prin tragere la sorti"? 🙂

Vio73
#StarMember
Ce e este oferit, întotdeauna prinde bine! Întotdeauna vor fi mulțumiți și nemulțumiți, ca la orice!

Nimcid25
Explorator
O noua teapa marca orange :))))

Anonim
Neaplicabil
Na... Asta da. Urat.

Nimcid25
Explorator
Pana la urma nu-i prin tragere la sorti. Jalnic suport, nici ei nu știu care-s condițiile...

Salut, Nimcid25 ! Ne pare rau pentru informatiile contradictorii pe care le-ai primit. Intr-adevar, voucherul de 150 lei la eMAG se acorda pentru toti clienții Orange PrePay care trec cu numărul la YOXO în perioada 8 aprilie – 12 aprilie 2022. Voucherul va fi transmis pe adresa de e-mail cu care s-a creat contul YOXO.

Nimcid25
Explorator
Au fost trimise voucherele, bravo!