anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Sunteti multumiti de firma de telefonie Orange?

ceacanaule
Junior entuziast
Sunteti multumiti de firma de telefonie Orange ??
33 Răspunsuri 33

Sarah_Amina
Junior entuziast
Da, oricând ai o problemă ești întâmpinat cu drag de orice consultant orange și ai soluție la ce problemă intâmpini, programe de fidelizare , bonusuri , telefoane accesibile .

FLo1
#StarMember
"Relaționez foarte bine cu operatorii " atât timp cât ascult de ei și fac doar ceea ce îmi recomandă. Aceasta până îmi secătuiesc bugetul și fac ulterior doar ce consider EU. În acel moment pare că am vorbi limbi diferite: client cu operator. Dar viața merge mai departe, cu bune și rele.

Multimedia_tehn
Începător
Oooooo, da.... , Atât de mulțumit încât sper sa apară în operator sa îl mențină pe locul 4. Orange este in pe locul 4 la internet fix, la internet mobil pe 3 puțin in fața Digi doar pentru că are raza de acoperire mai mare, dar în zona semnal est după Digi, la tv este pe locul 10, că nu se acorda locurile 4-9, la voce la bătaie cu Digi doar din cauza zonei de acoperire, adică pe locurile 3-4, aplicațiile, pai ce sa faci acum dialerul care nu arata apelurile respinse și pierdute? Ce sa faci cu aplicația tv care cere bani pentru canalele pe care le plătești, care fiind subînchiriată, nu are acces la multe canale iar la pro, cucu,publicitate și Măruță...Orange money nu vad sensul daca am nevoie de card, de cont , etc și oricum am aplicația băncii, Orange prin achiziția de la guvern și prin șpăgile date la guvern, ancom, OPC, ANPC, și achiziția Telekom, partea guvernului și menținerea în funcții a unor păgâni numiți de guvern la Telekom, a făcut ceea ce a făcut PDL cu PNL. Adică PNL a absorbit PDL și s-au făcut portocaliu și e plin de PDL...așa este și achiziția asta pe care nu o făcea daca Vodafone nu lua UPC

Multimedia_tehn
Începător
Apropo, la Orange shop, "șefa", a zis sa depun o cerere pe email sau pe fax.... Că sa predau un modem.....o să facă ei cerere in instanță să îl vadă dacă nu cumva o să țin doar filmarea din magazin și o să filmez cum îl arunc la deșeuri, că nu am in contract sa depun cererea