anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Pentru ce beneficii te-ai muta la alt operator?

Jay
Campion certificat
Indiferent de vechimea pe care o ai, pentru ce beneficii ai alege sa pleci de la Orange?...
21 Răspunsuri 21

Cathy
Explorator entuziast
As pleca pentru un semnal mai bun mai ales pentru zona in care locuiesc parintii de putin timp, un sat de pe langa Valea Calugareasca, Prahova. Momentan Orange are cea mai buna acoperire acolo la telefon dar momentan a fost imposibil sa instalam si internet. Promisiuni au fost multe dar fiind o zona izolata probabil nu este rentabil pentru niciun operator economic.

Vio73
#StarMember
Dacă ai semnal 4g, poți să-ți iei un abonament home net 4g și rezolvi problema. Mai multe detalii aici: https://www.orange.ro/servicii-fixe/home-net/abonament-home-net-4g/

Raluca
Junior entuziast
Eu as pleca doar daca ar fi probleme cu semnalul, pentru ca toti apropiatii, cu 2 exceptii, au Orange si pentru ca sunt multumita, in general, de serviciile pe care le ofera. Plec, insa, oricand de la abonament la Prepay pentru ca am foarte putin internet la bani mai multi. 😞

Vio73
#StarMember
E cel mai important lucru să fii mulțumită.

Neaplicabil
Nu stiu ce beneficiu mar putea face să mă mut în alta rețea, după atâția ani cu orange, parcă nu mă lasă inima.

Miha_Z
#StarMember
Intervine si obisnuinta si daca reteaua e buna si ofere beneficii tentante nu vad rostul de a o schimba.

Athy
Începător
Simplu: PENTRU O MAI BUNA ACOPERIRE! In orasul meu (Slatina), este sub orice critica reteaua!!! Nu e posibil asa ceva… in centrul oradului sa am 2 linii la semnal 4g. Nu e telefonul meu de vina, avand in vedere ca si pe alte telefoane era la fel… Digi, here I come!!!