anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Cloud vă este benefic?

Vio73
#StarMember
Pe mine chiar mă ajută.
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Dacă nu vrei sa ai grija datelor din telefon, în caz ca îl spargi sau îți este furat e o idee sa apelezi la Orange cloud, însă cum spațiul de stocare e foarte generos pe noul telefon, puțin probabil să-l folosesc, dar fiindcă suntem unici, oricare dintre noi poate aprecia acest serviciu la adevărata lui valoare.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Ascary
Campion certificat
Eu nu îl folosesc desi l-am avut mereu activ.Este drept că spatiile de stocare de pe terminalele mele au fost mereu generoase. Consider însă că acest serviciu este foarte util celor care vor să aibă acces la fișierele lor de oriunde chiar daca nu au suficient spatiu pe terminalele lor.

Miha_Z
#StarMember
Nici eu nu l-am folosit fiindca pana in acest moment nu am avut nevoie de el.

Razvan
#StarMember
Dacă nu vrei sa ai grija datelor din telefon, în caz ca îl spargi sau îți este furat e o idee sa apelezi la Orange cloud, însă cum spațiul de stocare e foarte generos pe noul telefon, puțin probabil să-l folosesc, dar fiindcă suntem unici, oricare dintre noi poate aprecia acest serviciu la adevărata lui valoare.

Anca07
#StarMember
Nu l-am folosit niciodata, si nici nu cred ca il voi folosi. Exact cum au spus si ceilalti, spatiul de stocare al telefonului, plus cel aditional, imi permite sa nu folosesc orange cloud.

Ascary
Campion certificat
Astăzi am stocat câteva fișiere,fotografii și muzică în Orange Cloud,până la urmă dacă tot am serviciul activ de ce sa nu îl folosesc,plus că telefonul de pe care am uploadat in Cloud este unul de backup și spațiul de stocare este destul de mic.