anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Mesaj DEEZER Orange - Incepand cu data de 22.02.2022, optiunea Deezer nu va mai avea trafic de date inclus

pufoșeniaabsolu
Începător
Salutare comunitate, am primit acest mesaj din partea Orange. Poate veni cineva cu câteva lămuriri. Mulțumesc
Incepand cu data de 22.02.2022, optiunea Deezer activa pe numarul tau de telefon nu va mai avea trafic de date inclus. Vei pastra accesul la serviciul Deezer, dar traficul de date din aplicatie se va consuma din cel inclus in abonamentul tau. Daca doresti sa inchizi optiunea Deezer, contacteaza serviciul clienti Orange.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Optiunea Deezer a fost retrasa din oferta comerciala. Acesta este motivul pentru care ea nu mai are trafic inclus. Oferta comerciala este dinamica si se modifica periodic. @pufoșeniaabsolută, iti multumim si te asiguram ca feedback-ul tau a fost transmis colegilor nostri care se ocupa de reconfigurarea serviciilor incluse in ofertele noastre.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

delfinas
#StarMember
pufoșeniaabsolută, bun venit in Comunitate!!! Ce nelamuriri ai, mai exact? Mie mi se pare ca mesajul e concis si explicit.

pufoșeniaabsolu
Începător
Vreau sa știu de ce nu voi mai avea trafic de date inclus in aplicația Deezer.

delfinas
#StarMember
Poate că până atunci ai avut activă oferta cu trafic de internet inclus. DETALII: https://www.orange.ro/deezer/

Salut! Optiunea Deezer a fost retrasa din oferta comerciala. Acesta este motivul pentru care ea nu mai are trafic inclus. Oferta comerciala este dinamica si se modifica periodic. @pufoșeniaabsolută, iti multumim si te asiguram ca feedback-ul tau a fost transmis colegilor nostri care se ocupa de reconfigurarea serviciilor incluse in ofertele noastre.