anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

ceacanaule
Junior entuziast
de 20 de ani

Andreea87
Junior
Sunt abonat Orange de 4 ani si 6 luni

Iulian75
Junior
Am acest număr din 2001...a fost prepay la început apoi am trecut pe abonament. Am avut mai multe numere de-a lungul anilor și a suferit mai multe transformări, dar din păcate a rămas singurul.....și cel mai vechi. Am avut alt număr prin ‘97-‘98 ceva de genul....dar nu mai țin minte exact..apăruseră telefoanele cu clăpiță. Am avut un philips diga la început...ce vremuri.

Levente
Începător
de 9 ani si 6 luni

ceacanaule
Junior entuziast
Eu sint client orange de 18 ani anul acesta și sint mândru ca sint la orange

ceacanaule
Junior entuziast
de 17 ani si nici nu am de gand sa parasesc operatorul

Patrascan_NICOL
Începător
Sunt client 0range de 9 ani

Anonim
Neaplicabil

Deși Nr de telefon îl am din 1999( originar vdf) momentan sunt portat in Orange de 3 ani, am pachetul complet tv, net fix, net mobil, tel fix și 2 abonamente de voce. Până acum super mulțumit 

Blue12
Senior

Eu sunt client Orange de prin 2013, cand am avut abonament de internet prin USB. Mama, ce viteze prindea 🤣 (ironic).

Apoi din 2021 (cred) am fost client OROC cu numerele de voce, iar acum si acelea sunt portate in ORO. Mi-am mai luat si Tv de la Orange