anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Legokid220
Junior
De 4 ani........

vioreld
Începător
Sunt client Orange pe abonament de 12 ani.

Miha_Z
#StarMember
WAW in mare parte majoritatea membrilor au vechime multa in reteaua Orange. Felicitari!

Lall73
Junior
De aproape 4 ani deci sunt oarecum novice insa imi place aceasta retea

lorel
Începător
De 16 ani. Multumit ...

GOLDzila
Explorator
De 16 ani si 6 luni, mai precis din 04.02.2003 . In perioada aceea nu eram angajat dar imi iesisera 4 numere la loto 6/49 in ianuarie 20003 ; eram extrem de bucuros castigasem trei milioane si m-am decis sa-mi cumpar Nokia 3310 cu abonamentul faimos Free. In prezent am doua voce mobil , internet 4G prin router , si tv prin satelit . In general sunt foarte multumit de serviciile Orange cu exceptia a doua lucruri si anume : semnalul cam lasa de dorit si programul OTY este un simulacru , pretul telefoanelor sunt aprox. ca la liber. In anii 2003 , 2004 , 2005...se acordau mult mai multe puncte OTY ,acum este o tentativa nereusita din pacate . FOREVER ORANGE !

Miha_Z
#StarMember
Felicitari @GOLDzila. Ai fost un norocos si ti-ai luat un mobil bun la acea vreme.

gogaumarius
Începător
sunt client orange de aproape 2 ani , sunt foarte multumit !

Vio73
#StarMember
Felicitări și mulți înainte!

Liva
Junior entuziast
Sunt client orange din 2003 si pana in prezent. Am ramas client fidel pana acum pentru ca am primit oferte bune la abonament si la achizitionarea unui telefon.

Cleaver
Junior entuziast
Sunt client de 15 ani și 4 luni după cum ma anunța contul dar am fost pe cartela de când au avut oferta cu cărămida de Phillips Diga la 1 euro De 15 și 4 luni dar e posibil cât de curând sa părăsesc barca cu tot cu 5 abonamente de voce plus tv și net

Breling
Începător
Client Orange din 1998

Vio73
#StarMember
Felicitări pentru vechimea în rețeaua Orange!

Mariana_1
Începător
Acum vreo 15 ani am facut 2 abonamente de 3 $ unul pentru mine si unul pentru prietenul meu(Acum soțul neu) si am primit gratuit doua Nokia 3210 recondiționate pe care cred ca le aveam si acum daca nu le schimbam la fiecare reînnoire a contractului. De la 3$ am ajuns la abonamente de 11 si 15€ . Am uitat sa spun ca am si un abonament de tel.fix tot de la Orange.

Flo_2
Începător
De 3 ani, de atunci am trecut la abonament, cartela si înapoi la abonament, viteza de net 4g este foarte bună, semnal aproape peste tot prin tara. Per ansamblu foarte multumit!