anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Vio73
#StarMember
Felicitări și la cât mai mulți ani, alături de Orange!

Petricc
Începător
De prin 2009 sau 2010

claudiupop
Junior
Eu sunt abonat Orange din 2003, de pe vremea abonamentului Free, un abonament ce era wow la vremea aceea. De-a lungul timpului, cel mai scump abonament a fost pt mine Pantera 23, iar acum am Orange me start 5. Super mulțumit!

Peaches
Începător
Din 2007. ^_^

Walter_White
Începător
Abonamentele Orange pe care le am active în prezent, au o vechime de aproximativ 16 ani. Client al acestei rețele sunt de pe vremea companiei dialog, din anul 1999. Sunt foarte mulțumit de acoperirea rețelei în zonele în care am avut nevoie să comunic sau să am acces la date mobile.

Rapturel
Începător
Sunt fan Orange de pe la începuturi. Cred că în 2003 mi-am făcut abonament, la vreun an de când trecuseră de la Dialog la Orange. Nu am avut nevoie de altceva pentru nevoile mele. Cu toate că la un moment dat am fost tentat să părăsesc rețeaua din cauza acoperirii pe care o aveam la mine la țară (la 15 km de oraș). În fine într-un final s-a mai instalat un releu în zonă și am avut semnal ca tot omul renunțând la aceste gânduri. Am avut un abonament de 8 euro pentru început pe care l-am trecut apoi la 11 euro, dacă nu mă înșel. Acum sunt beneficiar de prepay, 6 euro/lună. Am renunțat la aboonament pentru că aveam prostul obicei să încarc cartelele tuturor și îmi venea o factură destul de mărișoară. Ca și la abonament sunt mulțumit de ce mi se oferă în opțiunea de 6 euro mai ales că nu prea folosesc netul de pe telefon lucrând toată ziua la calculator. Niciodată nu cred că aș părăsi rețeaua pentru că pe mine mă mulțumește chiar dacă uneori 4G-ul lasă de dorit! Atașez și o poză cu primul meu telefon luat la abonament cu mențiunea că în vremea aia era un telefon care se dădea gratis 🙂

Vio73
#StarMember
Felicitări și bun venit în Comunitate !

R4z
Junior
De la 14 ani am primit un abonament de la tatal meu iar la 18 ani l am trecut pe numele meu si de atunci au trecut ani... mai exact vreo 14 ani cu acelasi nr de telefon

alexmutescu
Junior
Sunt pe Orange de 8 ani și nu am avut nici o dorință de portare , deoarece Orange oferă absolut toate serviciile de care ai nevoie

fiXpiX
Începător
Am număr cu 0745... Prin 99 secolul trecut, am cumpărat la început o cartele Dialog pe vechiul meu Sony Ericsson 888 cu transfer de date, cred că se putea naviga pe internet dar dacă apelai un număr tip dial-up telefonul avea un modem încorporat cred că puteam trimite și faxuri ce mai eram cel mai tare din parcare dacă eram într-o parcare de telefoane :) Da am ajuns la o concluzie: la telefoane dacă nu ai rețea e cum ai avea o mașină de curse fără benzină te uiți la ea da degeaba. Benzina e rețeaua fără ea nu poți merge nicăieri: Orange e rețeaua mea și pot merge liniștit oriunde fără grijă. Acum am cam toate opțiunile de abonament voce și date. Aștept cu nerăbdare 5G.

Vio73
#StarMember
Foarte frumos! Socrul meu avea un telefon din ăsta, tot prin 1999, iar eu, prin 98, un Motorola D 460. Ce mai vremuri! Felicitări pentru fidelitatea față de Orange!

Cazak07
Începător
Din 2008, fara a intampina probleme cu furnizorul de servicii!

Geta2018
Junior
De mult timp sunt pe orange romania, de mai bine de 10 ani

Cristian_5
Începător
Din anul 2006. Am 3 abonamente de voce, plus televiziune și internet prin fibra, iar pe partea de viteza la internet Orange sta cel mai bine.

Phoenixc
Începător
Am peste 20 ani la Orange, mereu pe abonament. Acum am un abonament mic (5 Euro) insa am 10,5 GB plus lunar pentru fidelitate. Abonamentul are doar 5 GB incluși. Am achiziționat si un telefon destul de performant la un preț rezonabil. Concluzia, am destule beneficii. 1000 minute naționale fix sau mobil, 15,5 GB net, nelimitat mesaje. De ce m-as muta in alta parte? Rețeaua este puternică și rapidă.