anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Alexjita
Junior
Sunt abonat Orange de vreo 5 ani. Este rețeaua cu rezultatele cele mai evidente în îmbunătățirea serviciilor furnizate.

Toni1954
Începător
Curând 22 ani. Numai cu abonament, pe firma.

Aurora
Junior
De 5 ani jumate

RalukMary
Începător
Sunt la Orange din 2003 și sunt foarte mulțumită de serviciile Orange. ❤️

Modo24
Începător
Sunt client din 1997. Multumit de serviciile Orange!

Cocolino2010
Junior
Suntem Clienti Orange! Eu sunt client de aprox 5 ani si Sotia de aprox 1 an.

RstdWoo
Cunoscător
14 ani pe doua numere, doar abonament

delika
Începător
Sunt in Orange "de pe vremea ALCATEL". Ultimul Abonament are ~12 ani la care se adauga inca 4 nr pe cartela (sot, copil, soacra, bunic)... Din pacate in aceasta luna am renuntat la serviciile ORANGE (in prima faza abonamentul dupa care luna viitoare TOT)! Serviciul de "Vanzare/Consiliere/Fidelizare" dupa mai mult de 5 "incercari" m-au convins ca e momentul sa ne despartim. Consilierii sunt orientati doar spre a vinde si a mari portofoliul si implicit factura clientului fara a-i interesa nevoia reala a acestuia, te ametesc intre departamente iar cand faci niste solicitari care ies din oferta standard sunt incapabili si impasibili in a lua o decizie. In plus oferta la telefoane este ingrozitor de mare, descurajanta chiar in conditiile unui abonament nou(sau prelungire). Imi pare rau pentu reorientarea politicilor de fidelizare a ORANGE.

Mikeprietenul
Junior
De aproximativ o luna si sunt foarte multumit de calitatea pe care o ofera Orange!

Prostire_Petru
Începător
De 10 ani sau mai mult. Din care 7 ani abonament.

NeaValiza
Junior
Aproape 16 ani

Caty25
Începător
Ianuarie 2018

Vasile_Denis
Junior entuziast
Pentru ca părinți mei au aici abonament de multi ani

Jay
Campion certificat
@delika, pentru oferta de fidelizare ar trebui sa incerci sa iei legatura cu ei prin chat sau printr-una dintre variantele de la contacteaza-ne si sa le spui acest lucru, ca doresti sa vorbesti cu cineva pentru o oferta personalizata, mai ales daca ai mai mult de un numar de telefon Orange.. consultantii din shop nu fac fidelizari, eu cred ca exista departament pentru asta.. fiecare are rolul lui.. 🙂 https://www.orange.ro/eContact/

Miha_Z
#StarMember
Delika, acum depinde si ce tip de abonament doresti. Daca vrei un abonament cu achizitie de mobil, in functie de tipul de telefon ales creste si valoarea abonamentului. Eu anul acesta am facut 2 fidelizari. Socrul a vrut neaparat si telefon un Samsung A6, luat in rate, caz in care am crescut abonamentul de la 11Euro la 13 Euro. Daca am fi vrut Iphone trebuia minim un abonament de 17 Euro. Pentru numarul meu am sunat la Orange, am rugat transferul la departamentul de ofertare si le-am cerut reducerea abonamentului la 5 Euro, specificandu-i ca am nevoie de mai mult internet. Si mi-au dublat traficul de internet. Deci pentru orice exista o rezolvare, daca este in limita bunului simt. Daca i-as fi zis ca eu vreau 50 Gb la abonament de 5 Euro cu siguranta nu s-ar fi putut. Trebuie sa fie intelegere de ambele parti. Sfatul meu incearca si varianta cu departamentul de ofertare si poate reusesti sa obtii abonamentul dorit. Succes!