anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Eugen
Junior
Aproximativ 3 ani

Petrea_Bogdan
Începător
Din anul 2000

Zetmen99
Junior
Cartela de vro 4 ani abonament de 2 luni

Vio73
#StarMember
La mulți ani celor cu majoratul și celor care au peste majorat!

geo579
Începător
1 an si 9 luni.

adilau
Începător
Clients Orange de 17 ani, toți la abonament.

badpetre
Junior
De aproximativ 14 ani,si toti la abonament

aNaK1N
Junior
2000 din anul

Liviu973esjn
Începător
Din 2017, Orange este o rețea foarte bună comparativ cu Vodafone de care eram nemulțumit.

Neaplicabil
Sunt client orange de 13 ani,sub diferite denumiri.Abonament de la inceput,fara cartela.Sunt f.multumit de serviciile oferite.Mai putin in perioada cand am fost plecat din tara si am vb.in roaming de vreo 400 ron.Cand am revenit mi au inchis abonamentul si nu mi spunea nimeni nimk.Am vru5 sa plaresc online,dar au spus ca treb sa scoataf factura si sa platesc la casierie.In rest fara probleme.Voi?

Adax
Junior entuziast
De 6 ani dar sunt nemulțumit de unii angajați, cel mai bine este sa suni la București dacă ai probleme....

Adrian_Cernates
Începător
De mai bine de 18 ani sunt abonat Orange. Mulțumit de rețea. Rămân fidel

mariussruben89
Explorator entuziast
Eu sunt client Orange, ca abonat de peste 4 ani, iar recent cam de 2 ani am toate serviciile, ceea ce ma mandresc, pentru ca ofera claritate si beneficii extra, ca pachet Family. Dar in sine, prepay, peste 14 ani.

Cristi_Andrei
Începător
De 2 luni!

Coralia
Începător
Eu de un an dar sunt foarte mulțumită