anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

Tonysask27
Junior
Aproximativ 6 ani!!

Neaplicabil
Eu am stat pe prepay de prin 2000, nu mai stiu exact, iar de 2 ani jumate sant abonat orange family.incantat.

Liliana
Începător
2 ani și 4 luni

Neaplicabil
Sunt client din 2004, cred. Am avut inițial prepay. Apoi în 2006 mi-am făcut abonamentul...

Matei
Începător
De vreo 16 ani in reteaua orange si de vreo 7-8 ani pe abonament, nu sunt prea multumit de acoperire, nemultumit de abonamente si nemultumit de conditii. Se poate lucra lejer la o imbunatatire, programul de fidelizare nu mai este ceva atractiv. Abia astept sa ajunga la termen perioadele contractuale sa renunt la abonamente.

Iulian75
Junior
Eu am numărul la orange din 2001...și in 2008 l-am transferat pe firma...eu sunt mulțumit de rețea...voi “muri” aici la orange.

Andrei2
Începător
Sunt abonat de 2 ani Orange și sunt foarte mulțumit de serviciile oferite. BRAVO ORANGE

Pastilchen
Explorator
M-am mai gândit de câteva ori la vechimea în rețeaua Orange, dar nu pot spune exact. Soțul meu este titular de contract - dar nu folosește internet și alte aplicații în afară de voce; spre deosebire de mine (și fii-miu) care "avem nevoie de internet ca de aer" - și, cu toate că am intrat în același timp în rețea, avem vechime diferită. Dar știu că primul mobil l-am avut în rețeaua Orange. Și-au venit mereu cu atât de multe îmbunătățiri și oportunități, încât nu m-am gândit niciodată să schimb. Cred că nu mai pot ține eu pasul cu-atâtea schimbări în timp scurt. Dar mă bucur că se poate. ........ M-am pus pe căutat încercând să găsesc dovezi ale vechimii în Orange. Am găsit un contract pentru abonament voce din 2001; dar știu că, și eu și soțul, de prin 1998 foloseam mobil în Orange; cu numere păstrate până astăzi.

Pastilchen
Explorator
Felicitări ORANGE!

Alifie
Începător
Sunt client încă din iunie 1997 de când. a apărut Dialog. Erau niște prețuri care acum par aberante. Doar taxa de conectare era 50 de dolari și am așteptat trei zile lucrătoare să pot folosi telefonul.

vero79
Începător
12 ani am vechime in retea

Miha_Z
#StarMember
La multi ani celor care anul asta au facut sau fac majoratul. FaraUnID ai dreptate am prins frumoase vremuri cu Dialog. Multi ani de vorbit in Orange va doresc celorlalti membri ai comunitatii.

Sessh
Începător
Eu sunt la Orange de aproximativ 10 ani si pot spune ca sunt multumit. Cu netul nu prea ma impac, fiindca nu prea imi ajung 50 de GB pe luna. Dar in rest, semnal bun, upload/download bun.

Diana0202
Începător
De aproximativ 10 ani.

MihaiP
Începător
21 de ani de Dialog Orange