anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De cand sunteti clienti Orange?

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt abonat Orange de 13 ani si vreo 4 ani am avut si cartela Pre Pay. In aceasta perioada am avut si 6 abonamente pentru membrii familiei si in mare parte am fost multumita de aceasta retea si de beneficiile oferite. Voi de cat timp sunteti in retea? Sunteti multumiti de ce primiti?
533 Răspunsuri 533

emanuel
Începător
Sunt în rețea de vreo 9 ani, dar mereu am folosit cartele Pre Pay. Aș dori să fac un abonament dar încă stau în dubii.

Miha_Z
#StarMember
Nu stiu daca se merita sa faci trecerea pe abonament la cate beneficii sunt oferite la PrePay

Alex_G_
Cunoscător
Și uite ca au apărut și așa numitele “dovezi”. Oameni cu adevărat fideli. Eu nu am ce sa dovedesc sau cum sa demonstrez pentru ca dintotdeauna am fost doar pe cartela. Nu am avut nici măcar un minut abonament.

Romeo_
Senior certificat
De la primul telefon nu am mai schimbat reteaua,am avut si Digi pe alt nr cam 2 ani dar am renuntat la el

Miha_Z
#StarMember
Eu sunt titulara la Digi dar n-am folosit eu abonamentele de voce. Le foloseste socrul pt net la o aplicatie de taxi.

Vasile_Denis
Junior entuziast
Sunt mulțumit dar net cam puțin

Marianko
Junior
Sunt abonat Orange de aproape 15 ani

Dora_exploratoa
Începător
De aproximativ 10 ani, este un serviciu foarte bun

Rebirth
Începător
Sunt din 2009 si momentan pot zice ca sunt multumit

Zorro2019
Junior
Sunt Client Orange din 2008 iar in aceasta perioada am avut peste 10 nr de abonament si am utiluzat de asemenea peste 20 cartele orange prepay!

Neaplicabil
Sa fie 2002 sau 2003, nu mai stiu. Numai abonamente am folosit. Sunt la al doilea abonament.

Vio73
#StarMember
Bine ați venit! Vă urez succes în activitatea din Comunitate!

Andu1984
Junior entuziast
Sunt in retea de 13 ani si 3 luni de can am terminat armata si am constatat ca aveam semnal ok pe vremea aceea in capitala.

DANNY
Junior entuziast
Sunt de multi ani, am fost pe firma iar acum sunt pe persoana fizica de 1 an si ceva

Ryan87BC
Junior
Din anul 2000, numai abonament. Ma declar foarte multumit.