anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce părere aveți de serviciul Tonuri de așteptare?

georgemar918
Junior entuziast
Ce părere aveți de serviciul Tonuri de așteptare?
De ce nu sunt adăugate mai multe tonuri? Au rămas aceleași de câțiva ani. A uitat Orange de acest serviciu? De ce meniul de la 1343 e atât de greoi și alambicat? E imposibil meniul acela, parcă e făcut special să vrei să termini cu această opțiune.
1 Soluţie acceptată‚

Ascary
Campion certificat
Măi, e cool sa auzi o melodie cand suni pe cineva. Mie mi-a placut si imi place melodia lui Orange cand te pune in asteptare. Nr. meu de telefon este unul public si spune oarecum ceva despre detinator cand auzi preferintele muzicale ale lui: e șmecher,e tare,e in trend,e e e :)) Intradevar, serviciul nu e foarte popular desi nu e foarte scump,parca vreo 25 de centi pe luna,o nimica toata pe langa suta de euro care se duce pe abonamentele (si ratele :)) ) Orange. Acum cred ca e la latitudinea fiecaruia ce si cum ii place. Probabil eu sunt mai țacanit așa daca sunt singurul de pe comunitate (in afara de inca un coleg) care a folosit asa ceva :))

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

Vio73
#StarMember
Fiecare cu plăcerile și gusturile sale, nu? Eu nu am văzut util așa ceva!

Ascary
Campion certificat
Sigur,nu are nici o utilitate,e doar de pamplezir asa :))

DanielaH
Moderator
Mulțumim tuturor pentru sugestii și feedback!

georgemar918
Junior entuziast
vă mulțumesc pentru răspunsuri

georgemar918
Junior entuziast
de foarte mult timp (ani, deja) aştept să fie adăugată cel puţin una dintre sugestiile mele. Mi s-a spus că vor fi transmise mai departe sugestiile mele şi aşa au rămas... Bee Gees - Night Fever, sau You Should be Dancing, tot de la ei. Chiar nu se poate face nimic? 😞

DanielaH
Moderator
@georgemar918, sugestiile voastre, ale clienților, sunt trimise mai departe la departamentul de marketing și se ține cont de ele. Condiția de implementare este ca melodiile cerute să fie oferite de casele de discuri cu care avem contract.

georgemar918
Junior entuziast
mulțumesc pentru răspuns! atunci pot afla care sunt casele de discuri cu care colaborați? ca să știu ce sugestii să fac 🙂

DanielaH
Moderator
Orice sugestie este binevenită :). Așa cum spuneam, ea va fi transmisă departamentului de marketing si casei sau caselor de discuri cu care există colaborare la momentul respectiv.

georgemar918
Junior entuziast
Bun. Dacă aici e un loc bun de sugestii fac o listă. Sper şi eu ca măcar unul din aceste cântece să aibă eticheta unei case de discuri cu care aveţi contract. Mgmt - Electric Feel Dire Straits - Money for nothing Blow - Fall in deep (Moi Je Remix) Earth Wind and Fire - Let's Groove Bee Gees - Night Fever Tame Impala - The moment Tame Impala - Beverly Laurel (Lonerism deluxe version) Todd Terje - Inspector Norse

DanielaH
Moderator
@georgemar918, mulțumim pentru sugestii. Le vom transmite mai departe.