anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Confirmare plata factura

Robert5
Junior

Mă chinuit de o  lună să plătesc factura îmi zice confirmare in 30 min așteptați și nimik a trecut o lună a venit și a doua factura și azi mi au blocat antena ..am 142 de palatit și azi am dat să plătesc la fel confirmare In 30  de min și nimik..de precizat sunt in Cipru..ce sa fac că nu îmi confirmă plata..și fara să fiu anunțat mi s a trăit semnalul

IMG_20221116_184755.jpg

1 Soluţie acceptată‚
12 Răspunsuri 12

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Salut,

Ai incercat o reinstalare a aplicatiei? Banii sunt retrasi din cont? Cardul cu care platesti e emis in Romania sau Cipru? 

Daca cea de-a doua varianta e adevarata, s-ar putea sa fie motivul pentru care nu poti sa platesti. 

Client Orange

Robert5
Junior

Am reinstalat aplicația..banii nu sunt retrași din cont...cardul este emis in Cipru...dar nu am avut probleme cu cardul ptr că platesc de cativa ani cu el..e prima dată când avem probleme si platesc cu el și curentul și gazele etc toate plățile ptr facturile de Romania

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Ciudat...

Esti client Orange Romania sau Orange Romania Communications (fostul Telekom fix)? Ai incercat cumva si de pe web? 

Client Orange

Sunt fostul telek

Sunt client fostul telekom..nu am incerca dp web......dar Orange Romania comunacation..ce aplicație se folosește ptr plata

...eu am instalat My orange

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

My Orange (fara "Fix") se foloseste pentru ambele.

Client Orange

Exact.

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Vezi daca merge de pe web. Fie intrand in cont de pe www.orange.ro, la Facturi, fie cu link-urile date de Vio.

Client Orange

Salutare!

Încearcă de aici, introducând codul de client și selectând de sus, Orange Romania sau Orange Romania Communications:

https://www.orange.ro/myaccount/invoice/payment/by-card/

Sau:

https://fix.orange.ro/myaccount/plati-online/plateste-factura-altcuiva/

Sper să reușești!

Baftă!  

Am reușit aici unde mi ai trimis linkul mersi mult ..multa sanatate

Doamne ajută! Mă bucur că am putut să-ți fiu de folos!