anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Unde pot urmări activitățile companiei Orange?

Alex_G_
Cunoscător
Care sunt mediile prin care as putea sa ma pun la curent cu tot ce e nou in lumea Orange?
1 Soluţie acceptată‚

Miha_Z
#StarMember
Poti urmari activitatile companiei Orange pe site-ul lor si pe YouTube, Facebook, Instagram si Tweeter.

Vizualizare soluţie în postul original

16 Răspunsuri 16

Vio73
#StarMember
Normal că pe site-ul lor, la secțiunea newsroom. https://www.orange.ro/newsroom/ Și pe celelalte rețele de socializare.

Ascary
Campion certificat
Intra pe pagina Orange al F.B. Vei fi la curent cu tot ce tine de Orange.

Vio73
#StarMember
Și pe pagina de facebook, normal.

Miha_Z
#StarMember
Poti urmari activitatile companiei Orange pe site-ul lor si pe YouTube, Facebook, Instagram si Tweeter.

Jay
Campion certificat
Poti vedea activitatile companiei Orange, daca intri pe site si apoi mergi in partea de jos a paginii unde scrie despre Orange, gasesti lucruri interesante si, de asemenea, tot in partea de jos, ai newsroom cu comunicate de presa si alte informatii despre Orange..

Vio73
#StarMember
Exact. În newsroom sunt mai multe secțiuni care pot fi urmărite cu atenție. Apoi mai este pagina de facebook, care are o multitudine de lucruri interesante de dezvăluit, etc.

Alex_G_
Cunoscător
Mulțumesc pentru răspunsuri. Voiam sa știu exact toate canalele unde ii pot urmări, in cazul in care am și eu cont.

Alex_G_
Cunoscător
Mihaela Z mulțumesc pentru sugestii. O sa ii caut pe toate acele aplicații. Site-ul îl folosesc adesea și Facebook-ul, însă am văzut ca in ultima perioada companiile au început sa se promoveze și pe alte rețele de socializare.

Miha_Z
#StarMember
Cu placere Alex G. Tocmai de aceea am si trecut toate site-urile de socializare, pentru ca in ultima perioada tot vad reclamele firmelor de telecomunicatii.

Alex_G_
Cunoscător
Uitându-ma acum prin informațiile de pe platforma am descoperit și răspunsul și sugestiile date de ei unde ii putem urmări.

Miha_Z
#StarMember
Interesant. Mereu treceam cu vederea acele pictograme. Si acum uitandu-ma la poza mi-a trebuit cateva secunde sa ma lamuresc. Tot citeam mai jos la informatii.

Vio73
#StarMember
Cu plăcere!

Romeo_
Senior certificat
Pana la urma ti-ai raspuns singur la intrebare ;)))

Miha_Z
#StarMember
Da Romeo, ai sesizat bine :)))