anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vreau abonament nou

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
Vreau abonament nou
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai minim 18 luni vechime în rețea și nu ai avut întârzieri la plată , poți face abonament nou, cu telefon redus sau în rate pe factură. Dacă nu vrei în rate, poți face oricând abonament și plătești telefonul integral. Vorbesc strict de Orange România, nu de Orange România Comunications! Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

24 Răspunsuri 24

Pololică
#StarMember
Și de ce nu te portezi de acum? Vad ca ești asa supărat ca ai pleca din rețea imediat...

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
Pai asta o să fac vouă vă convine să pierdeți clienți care au fost cu plățile la zi eu sunt client vechi la voi da văd că nu vă interesează

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
Eu nu sunt supărat că plec de la voi tocmai abia aștept să scap de voi când mi se expiră abonamentul

Pololică
#StarMember
"Noi" suntem clienți, nu angajați (95% din cei care răspundem). Fiecare e mulțumit sau nu.

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
De ce nu pot beneficiez de un abonament nou care e motivul

Pololică
#StarMember
Operatorul cu care ai vorbit, ce ți-a zis? Nu putem ghici motivele. Gândește-te ca un operator cu 100% încredere și mulțumire nu există (și cine afirma asta minte de rupe). Dacă ți s-a spus ca nu te încadrezi și nici tu n-ai i trebat de ce... era bine sa îți și spună.

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
Care e motivul de nu pot să să încadrez dacă am fost cu plățile la zi

FLo1
#StarMember
@Scarlat Adrian: "tocmai abia aștept să scap de voi": Să înțeleg că atât de dragi îți suntem? Că ai ceva de împărțit cu Orange.... am înțeles, dar cu noi clienți ca tine ce-am făcut să ne îndrăgești atât de mult?

Scarlat_Adrian
Junior entuziast
Pentru că sunt client vechi Orange România comunication m am învățat cu Orange îmi place

Iuga_Emilia
Începător
cablu tv Abonament