anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Mesaje netrimise catre numere pe care nu le am in agenda

Adidutza
Junior
Buna ziua,
Am incercat sa trimit un mesaj pentru a dona o suma de bani, a aparut mesajul standard ca mesageria incearca sa trimita un mesaj care poate avea cost suplimentar, am bifat nu mai intreba si in secunda doi a aparut inca o ferestra cu o intrebare, nu am fost atenta ce am bifat, dar mi-a dat trimitere nereusita si de atunci daca trimit mesaj catre orice numar pe care nu il am in agenda imi arata trimitere nereusita. Mentionez ca pot trimite mesaje catre persoanele pe care le am in agenda.
Mulțumesc,
Alina
1 Soluţie acceptată‚

Adidutza
Junior
A ramas sa revin cu un raspuns, daca o sa ii dau de cap. Am vorbit cu cineva de la suport Huawei, ca problema era din telefon. Asta-i rezolvarea in caz ca va loviti de o situatie asemanatoare: Setari-Aplicatii-Aplicatii-3 puncte sus-Acces special-SMS Premium- sa fie bifata. Mulțumesc pentru sfaturi.

Vizualizare soluţie în postul original

18 Răspunsuri 18

Adidutza
Junior
Mulțumesc, am gasit centrul de comanda si da, era deja numarul introdus. Le-am scris si celor de la orange pentru suport tehnic, astept sa vad ce zic si revin cu info daca se rezolva.

Razvan
#StarMember
Ok, să dai o resetare a setărilor de rețea și să vezi dacă funcționează apoi.

Adidutza
Junior
A ramas sa revin cu un raspuns, daca o sa ii dau de cap. Am vorbit cu cineva de la suport Huawei, ca problema era din telefon. Asta-i rezolvarea in caz ca va loviti de o situatie asemanatoare: Setari-Aplicatii-Aplicatii-3 puncte sus-Acces special-SMS Premium- sa fie bifata. Mulțumesc pentru sfaturi.

DanielaH
Moderator
@Adidutza, mulțumim pentru feedback si ne bucurăm că ai rezolvat. Vom marca noi răspunsul tău ca soluție. În felul acesta comentariul tău îi va ajuta și pe ceilalți membri să găsească mai usor informațiile dorite în cazul în care se confrunta cu situații similare. Numai bine!