anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Lipsa beneficii Fun 8

Cho0coCheese
Începător
Luna aceasta am primit jumatate din bonusurile pe care trebuia sa le am la optiunea fun 8, ca si cum s-ar fi dat inapoi contractul la cel anterior dinainte sa il reinoiesc.
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Cu siguranță are legătură! Beneficiile sunt valabile 24 de luni, în general. Trebuie să ceri o altă ofertă actualizată! Și din screenshot reiese că s-a terminat perioada contractuală! Succes!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai reînnoit contractul, verifică bine ce ai scris în el și dacă e ceva care nu corespunde, spune-le telefonic ( numărul 300 sau 0374300300), prin Chat Djingo, adresa serviciul.clienti@orange.ro, etc. Este posibil să nu se fi implementat ceva corect și este bine să le spui. Am pățit și eu faze din astea, dar am rezolvat relativ repede. Succes!

Cho0coCheese
Începător
In 2019 am reinoit contractul dar acum 1 zi cica mi-a expirat perioada minima contractuala, poate avea acest lucru legatura cu situatia mea?

Vio73
#StarMember
Cu siguranță are legătură! Beneficiile sunt valabile 24 de luni, în general. Trebuie să ceri o altă ofertă actualizată! Și din screenshot reiese că s-a terminat perioada contractuală! Succes!