anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu e activat serviciul Orange Family

luciiacob
Junior
De ce este atat de siret Orange? Am peste 15 ani in retea si o sumedenie de porcarii suportate.
Asta e ultima: ‘pentru a activa Orange Family trebuie sa ai un abonament de voce de minim €8 si unul de minim €10. Am 2 de €10 si unul de €8. Insa ZERO Orange Family. Si sunt lasat cu cost suplimentar de peste €20 pentru internet la mijlocul perioadei de tarifare pe unul din abonamente, in conditiile in care celelalte doua au peste 60 GB nefolositi inca.
Am atasat imaginea cu stupizenia asta scrisa negru pe alb din My Orange. Iar despre viteza de < 1 mbps reclamata pe 2 iPhone-uri noi diferite si nerezolvata dupa luni de zile, nici nu mai vreau sa pomenesc.
M-am saturat. In 2 zile portez abonamentele la Digi. S-a terminat aventura cu Orange care nu intelege notiunea de simbioza, ci doar pe aia de parazitism.
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Oferta Family iti va putea fi acordata ca parte a setului de beneficii incluse in ofertele de activare sau prelungire. Asadar, poti include un abonament de voce (Fun/Smart Plus) de minimum 8 euro + minimum 1 abonament de voce (Fun/Smart Plus) de minimum 10 euro, ambele activate sau prelungite pe o perioada de 24 luni. Mai multe detalii gasesti aici https://www.orange.ro/abonamente/orange-family/ Prin urmare, este necesar sa depui o cerere de prelungire oferta, pentru unul dintre abonamentele existente eligibile. Aceasta se poate efectua din contul online sau prin apel la Serviciul Clienti 300.

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember
Salutare! Eu zic să-i contactezi și să vezi ce și cum. Oricum, din ce observ, în ultima vreme, sunt cam multe neclarități și sper să le rezolve. După ce au preluat Telekom, cam totul a început să se degradeze. Sper să rezolvi! Baftă!

Salut! Oferta Family iti va putea fi acordata ca parte a setului de beneficii incluse in ofertele de activare sau prelungire. Asadar, poti include un abonament de voce (Fun/Smart Plus) de minimum 8 euro + minimum 1 abonament de voce (Fun/Smart Plus) de minimum 10 euro, ambele activate sau prelungite pe o perioada de 24 luni. Mai multe detalii gasesti aici https://www.orange.ro/abonamente/orange-family/ Prin urmare, este necesar sa depui o cerere de prelungire oferta, pentru unul dintre abonamentele existente eligibile. Aceasta se poate efectua din contul online sau prin apel la Serviciul Clienti 300.