anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă plătesc abonamentul pe restul de 12 luni pot face alt abonament??

Body2
Junior

Salutare, dacă plătesc abonamentul pe restul de 12 luni pot face alt abonament??

2 Răspunsuri 2

Vio73
#StarMember & September Problem Solver

Salutare!

Poți face alt abonament oricând, în paralel cu cel pe care vrei să-l plătești anticipat. Nu scrie nicăieri că trebuie să ai doar un abonament! Eu, de exemplu, am 4 abonamente pe numele meu, care sunt folosite și de alți membri ai familiei mele.

Nu înțeleg exact sensul întrebării tale, dar nu cred că are rost să plătești anticipat. Sigur că se poate în principiu, dar trebuie depusă cerere de reziliere și apoi îți vor trimite suma de plată. Eu zic și cred că este mai ușor să mergi în paralel cu el și să faci altul sau să stai până în ultimele 3 luni, când poți să-l modifici. Alegerea îți aparține!

Succes!

Pololică
#StarMember

Salutare!

Plata anticipata este irelevanta pentru deschiderea unui abonament nou. Doar la nivel achizitia unui aparat nou ar conta.

Totusi, recomand sa arunci un ochi pe ofertele actuale si sa decizi ce anume iti este mai util (prepay, Yoxo sau abonament pentru alte facilitati [de genul Orange Love sau Orange Family sau chiar telefon nou pentru noul numar]).