anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Dacă am cerut factura pe hârtie pe 8 Ianuarie, de când este luată in calcul?

Buna ziua, dacă am cerut factura pe hârtie pe 8 Ianuarie, de când este luată in calcul? Multumesc.

1 Soluţie acceptată‚

Pololică
#StarMember

Salutare!

Ar trebui sa fie de la urmatoarea factura (in principiu, se asteapta 30 de zile daca de la cerere si urmatoarea data de emitere sunt prea apropiate).

Totusi, nu ajuta factura electronica? Vine pe mail si se poate tipari la imprimanta la o zi (maxim doua zile) de la emitere. Mail-ul are un link catre factura.

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

Pololică
#StarMember

Salutare!

Ar trebui sa fie de la urmatoarea factura (in principiu, se asteapta 30 de zile daca de la cerere si urmatoarea data de emitere sunt prea apropiate).

Totusi, nu ajuta factura electronica? Vine pe mail si se poate tipari la imprimanta la o zi (maxim doua zile) de la emitere. Mail-ul are un link catre factura.

Cererea este pt abonamentul tatălui meu ,el nu se descurca cu citirea mes ,de aia are nevoie de factura pe hârtie 

Stie ca va plati un euro in fiecare luna pt asta? Nu poti sa-i gestionezi tu contul My Orange si sa faci plata online?

Da știu ca va plăti ,nu pot gestiona contul orange îmi cere parola orange thank YOU și când o pun îmi zice ca nu e buna 

Multumesc pt informație o sa încerc