anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum obțin altă ofertă dacă am depășit termenul de 14 zile?

Roxana_Gheorghe
Începător
Bună ziua. Am o întrebare, am reinnoit abonamentul pe data de 13 noiembrie și am achiziționat un telefon în rate, dar as vrea sa dau retur telefonul, dar nu mai poate sa-mi facă alta oferta la abonament ca am depășit termenul de 14 zile, adică am depășit cu 3zile. ma poate ajuta cineva?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Roxana Gheorghe1, în mod normal, dacă ai depășit cele 14 zile, nu se mai poate face retur. Ai rezolvat ceva? Te așteptăm cu detalii noi. Mulțumim.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Bun venit! Cu zilele astea libere, cred că este un pic mai complicat. Cred că abia de miercuri încolo îți poate răspunde cineva la solicitarea respectivă. Dar poate totuși noroc ! Succes!

MihaelaC
Community Manager
Community Manager
Salut, Roxana. Bine ai venit în comunitate. De ce îți dorești să returnezi telefonul? Are o problemă? Te rugăm să ne dai mai multe detalii ca să încercăm să te ajutăm cu informații.

Roxana_Gheorghe
Începător
Nu are nici o problema telefonul doar ca nu ma pot acomoda cu el cu aplicațiile acum de pe Huawei este puțin complicat..

Mădălin
Cunoscător certificat
Buna Roxana , îmi pare rău că și luat o decizie greșită cu privire la telefonul cumpărat. Momentan , telefoanele Huawei sunt împinse pe gât multor persoane , acestea pierzând foarte mult din valoare. Mă lovesc mereu de persoane care cumpără astfel de telefoane iar la toți le recomand returnarea lor fiindcă nu vor ști niciodată să își instaleze singuri google play service. Mai rău , sper că nu ai acceptat mărirea valorii abonamentului pentru un p sunat 2021 care e 799 lei

DanielaH
Moderator
@Roxana Gheorghe1, în mod normal, dacă ai depășit cele 14 zile, nu se mai poate face retur. Ai rezolvat ceva? Te așteptăm cu detalii noi. Mulțumim.