anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Cum aflu în ce lună pot prelungi abonamentul?

Booby
Junior
Mai am o lună și fac cele 24 de luni. Cu această ocazie termin si rata la un telefon iPhone 11 pro. Vreau sa știu când pot prelungi abonamentul si sa achiziționez alt telefon in rate.
1 Soluţie acceptată‚

delfinas
#StarMember
In My Orange, varianta desktop, pe pagina principala, sub detaliile din Cronos, gasesti "Abonamentul meu" unde ar trebui sa scrie daca poti achizitiona un telefon la pret redus acum si data la care se termina perioada contractuala, ca in captura de ecran de mai jos. Mai ai o varianta, sa incerci sa faci o simulare in magazinul online si asa vezi daca poti achiztiona acum un telefon pe abonament, fireste cu prelungire de contract..

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver
Din cate stiu eu, cu 3-6 luni inainte, poti sa faci reinnoirea abonamentului.
Client Orange

Vio73
#StarMember
Salutare! Teoretic, dacă ți se dă voie din aplicație și vrei să faci achiziția online, o poți face teoretic și acum, plus că ai și reducere de 50 euro ( astăzi și mâine) prin intermediul codului BF 2021, plus că ai punctele thank You triplate. Eu am alte rate făcute în ultimele 6 luni. Bineînțeles că ți se prelungește abonamentul pe 24 luni. Baftă!

delfinas
#StarMember
In My Orange, varianta desktop, pe pagina principala, sub detaliile din Cronos, gasesti "Abonamentul meu" unde ar trebui sa scrie daca poti achizitiona un telefon la pret redus acum si data la care se termina perioada contractuala, ca in captura de ecran de mai jos. Mai ai o varianta, sa incerci sa faci o simulare in magazinul online si asa vezi daca poti achiztiona acum un telefon pe abonament, fireste cu prelungire de contract..