anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce parere aveti despre abonamentele Orange, Vodafone, Digi, Telekom?

ceacanaule
Junior entuziast
Ce parere aveti despre abonamentele orange si restul care mai sint vodafone, digi, telekom, care se merita si ce avantaje si dezavantaje sint?
1 Soluţie acceptată‚

Vio73
#StarMember
Salutare! Fiecare persoană e unică în felul său și alege ce i se potrivește în funcție de buget, calitatea serviciilor, acoperire, preferințe, etc. De aceea unii înjură sau alții laudă un operator sau altul, în funcție de cum percep ei lucrurile. Personal, Orange mi se potrivește cel mai bine pentru că îmi oferă cea mai bună acoperire și viteze 4g+ , pe unde îmi desfășor în general activitatea, la prețuri destul de bune. Plus că la peste 20 de ani vechime, am învățat ce trebuie să fac pentru a obține un lucru pe care mi-l doresc, dacă se și poate. Consider că fiecare alege un operator în funcție de aceste criterii, iar dacă din punctul lor de vedere nu le mai îndeplinește, pot alege să meargă liniștiți unde doresc. Recunosc faptul că între mine și Orange există o legătură de suflet și sper să rămână așa mereu!

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember
Salutare! Fiecare persoană e unică în felul său și alege ce i se potrivește în funcție de buget, calitatea serviciilor, acoperire, preferințe, etc. De aceea unii înjură sau alții laudă un operator sau altul, în funcție de cum percep ei lucrurile. Personal, Orange mi se potrivește cel mai bine pentru că îmi oferă cea mai bună acoperire și viteze 4g+ , pe unde îmi desfășor în general activitatea, la prețuri destul de bune. Plus că la peste 20 de ani vechime, am învățat ce trebuie să fac pentru a obține un lucru pe care mi-l doresc, dacă se și poate. Consider că fiecare alege un operator în funcție de aceste criterii, iar dacă din punctul lor de vedere nu le mai îndeplinește, pot alege să meargă liniștiți unde doresc. Recunosc faptul că între mine și Orange există o legătură de suflet și sper să rămână așa mereu!

FLo1
#StarMember
La fel cum pandemia a motivat retail-arii de produse telecom si IT sa creasca preturile la dispozitive, la fel e si cu abonamentele si serviciile. Dar solutii exista atunci cand serviciile sunt la fel dar tarifele cresc constant.

Mădălin
Cunoscător certificat
Probabil , daca calitatea serviciilor ar rămâne neschimbată , pentru mine nu ar conta denumirea operatorului... Sunt la Orange de vreo 20 ani și nu m-am gândit niciodată să schimb ceva.. Bine ...eu sunt și omul fără conturi , fara carduri , fara numere și adrese postate pe ici pe colo...