anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Bonusul de net nelimitat la Orange Me Start 25

Amelie
Explorator
Bună tuturor!
O întrebare am, căci acum am primit informații în contradictoriu. La abonamentul Orange Me start 25, pe care îl dețin, bonusul de net nelimitat, care se dă pe primele 24 luni perioadă contractuală, se dă indiferent de trafic (3G, 4G, 5G) sau numai dacă te conectezi 5G?
Mulțumesc!
1 Soluţie acceptată‚

Salut! Conform pachetului Orange Me Start 25, bonusul de net nelimitat include trafic de internet nelimitat timp de 24 de luni, valabil si in reteaua 5G impreuna cu un telefon compatibil. Asadar, daca tu ai activ acest pachet, te asiguram ca bonusul este valabil timp de 24 de luni contractuale si poti utiliza resursa de internet nelimitat indiferent de reteaua pe care te inregistrezi (5G/4G+/4G/3G/2G).

Vizualizare soluţie în postul original

40 Răspunsuri 40

Amelie
Explorator
@Jay mulțumesc!

Miha_Z
#StarMember
@Amelie sper ca acest abonament sa fie bun pentru nevoile tale. Eu as fi mers pe un internet prin fibra, dar tu zici ca ai si semnalul e slab. Spor la cursuri.

DanielaH
Moderator

@Amelie, mulțumim pentru întrebare și pentru faptul că ai împărtășit cu noi această experiență.

Confirmăm și noi că răspunsul dat de Orange Assistant (pe care l-am și marcat Orange) este corect.

Cât despre răspunsurile contradictorii primite, am transmis deja feedbackul tău colegilor nostri.

 

Te mai așteptăm în Comunitate și cu alte întrebări, daca ai nevoie de ajutor sau poti chiar tu sa ajuti alti membri pe diferite subiecte.

Vio73
#StarMember
@ Amelie, stai liniștită, nu vor fi probleme. Vei avea nelimitat prin toate tehnologiile. Îți spune asta tot un profesor!

Amelie
Explorator
@Vio73 mulțumesc! Ce disciplină, dacă nu vă e cu supărare?

Amelie
Explorator
@DanielaH , încă o întrebare: Dacă rămân, să zicem după încă doi ani pe acest abonament, în eventualitatea că nu vor apărea niște oferte care să-mi convină, cu o lună înainte de expirarea perioadei contractuale, pot solicita din nou acel bonus de net nelimitat, dacă solicit mărirea perioadei?

Vio73
#StarMember
Geografie! Mulțumesc și eu! Nu mă supăr niciodată, mai ales de colegi!

DanielaH
Moderator
@Amelie, depinde de oferta care va fi în vigoare la momentul respectiv, dacă va avea sau nu bonus inclus.

Vio73
#StarMember
Eu sunt convins că după doi ani, chiar mai devreme, vor apărea oferte mai bune cu internet nelimitat, adică și la abonamente mai mici.

Razvan
#StarMember
Între timp, internetul nelimitat este oferit de la 15 euro/lună.

Ascary
Campion certificat
Merita internet nelimitat la 15 euro. La 25 e cam multisor 🙂