anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Închidere abonament

adiroman
Junior entuziast

Contractul de voce Orange expira pe 5.07, am făcut cerere de portare începând cu 30.06, iar ultima factură este plătită. Trebuie sa mai plătesc despăgubiri? Mulțumesc 

1 Răspuns 1

Pololică
#StarMember

Salutare!

In mod normal nu, dar as fi asteptat sa se faca si iulie. Era mai simplu de evitat micile inconveniente.

Știai că întrebarea ta îi ajută si pe alții? Detaliază succint și marchează răspunsul pe care îl consideri ca ți-a fost de ajutor.