anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Încheiat] Unde este bonusul de 20Gb?

Ignational
Începător
Salut. Am abonament. Am 20Gb data. îmi scrie lângă plus 20Gb data Bonus. Unde e bonusul? Multumesc
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Ignational, hai să încercăm atunci să clarificăm împreună . Cum spunea și Vio73, dacă ai făcut un abonament online ai, conform ofertei actuale, bonus dublu net, în cazul tău 20 GB, deci ai achiziționat un abonament Fun 10, corect? Spune-ne, te rog, în ce dată ai făcut această achiziție? Pe contract este menționat acest bonus? Oferta este disponibilă între 30 martie - 15 iunie 2021, cu posibilitate de prelungire.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salutare! Dacă ai făcut/ prelungit abonamentul online, ai bonus dublu net ( față de cât ai inclus). Sau poate așa ai negociat. Trebuie să scrie în anexa la contract și la cronos. Dacă nu îl ai, apelezi Serviciul clienți și îi întrebi! Baftă!

FaraUnID
Campion certificat
Mai exact, unde scrie "plus 20Gb data Bonus" : In Contract sau la Cronos? Acel bonus se aloca doar la abonamentele incheiate pentru 24 de luni. Daca acel +20 GB Bonus il vezi la Cronos inseamna ca a fost deja alocat pe cont. Daca scrie in contract si nu-l vezi la Cronos, deschide un tichet de aistenta.

DanielaH
Moderator
@Ignational, mulțumim pentru marcarea soluției. Înțeleg că ai clarificat situația? Te așteptăm să revii cu mai multe detalii.

Ignational
Începător
Buna ziua nu am clarificat nimic.ms

DanielaH
Moderator
@Ignational, hai să încercăm atunci să clarificăm împreună . Cum spunea și Vio73, dacă ai făcut un abonament online ai, conform ofertei actuale, bonus dublu net, în cazul tău 20 GB, deci ai achiziționat un abonament Fun 10, corect? Spune-ne, te rog, în ce dată ai făcut această achiziție? Pe contract este menționat acest bonus? Oferta este disponibilă între 30 martie - 15 iunie 2021, cu posibilitate de prelungire.