Dacă am amânat plata abonamentului Orange, pot sa utilizez serviciile pana o sa plătesc?

Oana_4
Începător
Bună, dacă am amânat plata abonamentului Orange, pot sa utilizez serviciile pana o sa plătesc? Sunat, sms si internet? Pe lângă telefonic am și TV și internet
1 Soluţie acceptată‚

Razvan
#StarMember
Sigur că da. În acest moment serviciile sunt funcționale. În funcție de cât timp ai solicitat amânarea plății facturii este posibil ca pe următoarea factură să plătești și penalizări pentru întârziere.

5 Răspunsuri 5

Razvan
#StarMember
Sigur că da. În acest moment serviciile sunt funcționale. În funcție de cât timp ai solicitat amânarea plății facturii este posibil ca pe următoarea factură să plătești și penalizări pentru întârziere.

Miha_Z
#StarMember
Normal ca le poti folosi. Numai ca incearca sa platesti pana in ziua in care ai prelungit. Daca depasesti ziua stabilita ti le vor suspenda.

teacher_
#StarMember
Am amânat și eu odată plata, și totul a fost ok, am avut resursele, am avut nevoie de câteva zile doar oricum, pentru care am platit suplimentar.

Vio73
#StarMember
Da, sigur că le poți utiliza fără probleme.

Jay
Campion certificat
Cu siguranta asta este scopul amanarii plății.. sa poti folosi serviciile fără probleme daca mai ai nevoie de cateva zile pentru plata..