anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Vreau sa trec de pe abonament pe yoxo

user_15604267
Junior

Salutare!

inca mai am obligație contractuala abonamentul meu,mai exact pana pe 25 mai 2023,și doresc sa trec pe yoxo? Pot trece imediat,sau tre sa aștept sa se termine abligatia contractuala? Și bineînțeles dacă se merita!

1 Soluţie acceptată‚

Salut @user_15604267

Poti sa treci de mâine dar va trebui sa plătești restul de luni contractuale pentru abonamentul tau si restul de rate pentru telefon. Atunci cand alegi sa închizi contractul ti se va comunica si care este valoarea restantelor ce mai trebuie plătite.

Vizualizare soluţie în postul original

7 Răspunsuri 7

teacher_
#StarMember

Salut! @user_15604267 , ai ceva achiziție pe abonament? De exemplu telefon sau alt dispozitiv?

Da..da…am un telefon! Și mai am evident o rata pe care cu siguranța o voi achita,și evident abonamentul!

ar fi 70 lei rata telefon și abonament 45 lei

nu vreau sa d-au teapa sa ceva de genul!

vreau sa știu dacă îmi da voie sa trec pe cartela cum ar veni chiar de azi mâine dacă se poate! Sau dacă nu cumva trebuie sa aștept sa treacă data de 25 mai?

Salut @user_15604267

Poti sa treci de mâine dar va trebui sa plătești restul de luni contractuale pentru abonamentul tau si restul de rate pentru telefon. Atunci cand alegi sa închizi contractul ti se va comunica si care este valoarea restantelor ce mai trebuie plătite.

Mulțumesc frumos!!!!

Cu drag!

@user_15604267: Pentru o lună juma' de zile nu se va schimba nimic. Îți recomand mai bine să aplici după data contractuală obligatorie și va fi mult mai bine. În plus până stunci mai poți analiza și eventualele avantaje ale tipului de abonament yoxo ales. Succes.

user_15604267
Junior

Și asta e adevărat!

Dar se merita, se merita sa trec de la abonament de 9 € pe yoxo? Dacă se poate o părere sinceră! Va mulțumesc!