anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Trecerea de pe abonamentul Fun 9 pe Yoxo

Valentin01
Începător
Buna seara! Numarul meu de telefon pe care am abonamentul Orange Fun 9 este legat la abonamentul tatalui meu. As dori sa imi trec numarul pe abonamentul Yoxo de 19 lei, dar nu stiu exact cum se poate plati factura Yoxo. Din cate am inteles factura se plateste cu cardul in aplicatie. Aceasta sa fie singura metoda de plata?
1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember
Valentine, bun venit în Comunitate. DA, este singura metodă de plată. În cazul în care pe cardul atașat nu mai ai suma necesară achitării yoxo, atunci fie alimentezi cardul atașat, fie schimbi cardul cu un altul care are lovelele pe el. Totuși, schimbările de card, din câte știu, nu sunt gratuite. De asemenea, trecerea la Yoxo o va face titularul, nu utilizatorul.

Vizualizare soluţie în postul original

1 Răspuns 1

FLo1
#StarMember
Valentine, bun venit în Comunitate. DA, este singura metodă de plată. În cazul în care pe cardul atașat nu mai ai suma necesară achitării yoxo, atunci fie alimentezi cardul atașat, fie schimbi cardul cu un altul care are lovelele pe el. Totuși, schimbările de card, din câte știu, nu sunt gratuite. De asemenea, trecerea la Yoxo o va face titularul, nu utilizatorul.