anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

La toate abonamentele YOXO ai 5G+ toată vara!

MihaelaA
Community Manager
Community Manager

Salut!

Avem o veste pentru voi! De astăzi și până la finalul verii (31.08.2024) toți clienții YOXO au acces la 5G+.

Ce este de făcut? 

  • Să aveți un telefon compatibil cu rețeaua 5G;
  • Să aveți setat telefonul să folosească rețeaua 5G;
  • Să fiți în aria de acoperire a rețelei Orange 5G+.

Aici găsiți mai multe detalii.

MihaelaA_0-1718797000684.png

12 Răspunsuri 12

delfinas
#StarMember

O veste f buna pt clientii YOXO!!!

Vio73
#StarMember & May's Problem Solver

Super veste pentru toți cei care folosesc acest serviciu!

 

MCostel
Cunoscător

Trec la yoxo 9 Ron și 10 Giga 5G.🤣

Lăsând gluma la o parte interesant ar fi fost dacă yoxo ar fi oferit permanent accesul la 5G.

RafaHelper
#StarMember

Super mulțumim @MihaelaA!

Revin cu feedback daca apuc acel 5G+

svetalex
Maestru

Sună bine, dar tot nu mă convinge să portez abonamentul de 2 eur de la Digi pentru 10 gb la 5G 🙂

Iti dai seama ca pentru consumatorii de internet, 10GB sunt, de fapt, aperitivul, nu? Daca as avea acces la roaming in cei 9 lei (2E), as trece de la Digi la Yoxo. Ma incadrez cu consumul in cei 10GB.

Pololică
#StarMember

Sa inteleg ca 5G la toate abonamentele Yoxo revine si anul asta?

Razvan
#StarMember

Salut! O veste excelentă pentru serviciul Yoxo. Ca și în cazul abonamentelor, accesul la 5G a fost oferit inițial o perioadă de timp sub formă de promoție. După expirarea duratei promoției, posibil ca accesul la 5G să fie permanent. 

Miha_Z
#StarMember

O oferta buna pentru clientii YOXO. Daca s-ar remedia toate problemele cu care se confruntau, legate de plati si contact, as trece si eu abonamentele si 3 prepay la YOXO. 

claudiupopbm
Începător

Utilizez yoxo pe un Samsung S23 ultra, în Baia Mare. Nicăieri în oraș, nici măcar în centrul orașului, outdoor, telefonul nu primește semnal 5G+, ci doar 5G.

Sunt necesare ceva setări pt 5G+?

5g plus probabil în 2030

anamaria1412
Începător

Ma bucur , desi era de asteptat . SI anul trecut au facut asa .  Mai nasol ca nu prea am unde sa folosesc , poate in Poiana BV ca in bucuresti .............. 😄 😄 😄