anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

adresa e-mail yoxo pentru multe numere de telefon

marius225
Începător
salut. daca am mai multe numere de telefon pe care vreau sa le folosesc in yoxo am nevoie de adresa de e-mail diferita pentru fiecare in parte? in aplicatie nu reusesc sa adaug un nr de telefon nou pe acelasi cont
multumesc
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator

Salut!

Venim cu vești bune pentru utilizatorii Yoxo.

Din 16 decembrie 2021, clienții existenți Yoxo pot adăuga numere noi pe același cont Yoxo și implicit pe același cod de abonat.

Deocamdată opțiunea de a gestiona mai multe numere pe același cont este valabilă doar pentru onboarding abonament nou. Colegii noștri estimează că din luna februarie 2022 această opțiune va fi disponibilă pentru toți clienții Yoxo.

Aici aveți mai multe detalii.

 

Update 20.01.2022 - Începând de astăzi, atât clientii noi Yoxo cât și cei existenți pot adauga mai multe numere pe același cont. Trebuie doar să faceți update la ultima versiune a aplicației.

 

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

Vio73
#StarMember
Salut! Din păcate, pentru fiecare îți trebuie cont separat și o adresă de email asociată. Ai răspunsul aici: https://comunitate.orange.ro/questions/2815405-fac-uitat-adresa-mail-asociata-contului-yoxo Sau aici: https://www.yoxo.ro/help/pot-sa-am-mai-multe-numere-de-telefon-yoxo-pe-acelasi-cont-yoxo/ Cam așa stă treabă, din păcate! Mai trebuie perfecționat acest serviciu. Sper că ți-au fost utile sfaturile!

teacher_
#StarMember
Cred că cei de la Orange nu se prea așteptau să aibă o singura persoana mai multe numere de telefon. Probabil că vor găsi o metoda de a îmbunătăți și serviciul Yoxo, din sugestii.

Trixen_old
Cunoscător
@teacher: am facut aceasta remarca/sesizare/solicitare inca din primele zile de YOXO - mai mult de un an jumatate in urma. Inteleg ca este mai complex decat pare si, pentru moment, lucrurile raman ca acum. Am 3 abonamente YOXO acum. Nota: daca inchizi unul din abonamente si vrei unul nou la cateva luni distanta trebuie neaparat o noua adresa de mail pentru ca numarul inchis este pierdut, insa pe contul asociat inca apare desi nu il mai poti folosi. Am aflat asta pe propria-mi piele 🙂

Andrei001
Junior entuziast
@marius225, de ieri, poți să manageriezi mai multe numere în același cont yoxo, momentan doar numerele noi. Mai multe detalii aici: https://www.yoxo.ro/adauganumar/

DanielaH
Moderator

Salut!

Venim cu vești bune pentru utilizatorii Yoxo.

Din 16 decembrie 2021, clienții existenți Yoxo pot adăuga numere noi pe același cont Yoxo și implicit pe același cod de abonat.

Deocamdată opțiunea de a gestiona mai multe numere pe același cont este valabilă doar pentru onboarding abonament nou. Colegii noștri estimează că din luna februarie 2022 această opțiune va fi disponibilă pentru toți clienții Yoxo.

Aici aveți mai multe detalii.

 

Update 20.01.2022 - Începând de astăzi, atât clientii noi Yoxo cât și cei existenți pot adauga mai multe numere pe același cont. Trebuie doar să faceți update la ultima versiune a aplicației.