anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

acces aplicatie yoxo

loryn78
Începător
Buna ziua, din nefericire am pierdut accesul la aplicatia yoxo pe telefon...nu mai stiu nici username si nici password. La crearea contului nu s-a integrat cu o adresa de email...:-( acum as vrea sa accesez aplicatia sa schimb cardul de pe care se face plata pentru ca si acela a expirat. Oare mai am vreo varianta sau ... ce as putea face?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
Conturile Yoxo au asociată și o adresă de e-mail. Resetarea parolei nu este posibilă cu numărul de telefon, dar te rugăm să încerci cu e-mailul. Dacă nu mai știi adresa de e-mail, recomandarea noastră este să mergi la un magazin Orange sau să apelezi la colegii noștri de la Serviciul Clienți Te așteptăm să revii cu vești bune și să ne spui dacă ai rezolvat.

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

DanielaH
Moderator
@loryn78, bun venit în Comunitate! Ai încercat să introduci adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat aici (la username) și să faci o resetare de parolă?

loryn78
Începător
din pacate acel cont nu a fost asociat cu o adresa de email...a fost creat doar cu user si parola si sms de confirmare...acum cand incerc sa resetez parola folosind doar numarul de telefon ...imi spune ca metoda de resetare a parolei prin telefon nu este disponibila pentru acest numar si sa aleg resetare pe email....care repet cont nu are asociata o adresa de email....

DanielaH
Moderator
Pentru că vrem să verificăm situația ta și avem nevoie de mai multe detalii, ți-am trimis un mesaj privat pe adresa de e-mail cu care te-ai înregistrat în Comunitate și așteptăm răspunsul tău prin reply la acel e-mail. Mulțumim.

DanielaH
Moderator
Conturile Yoxo au asociată și o adresă de e-mail. Resetarea parolei nu este posibilă cu numărul de telefon, dar te rugăm să încerci cu e-mailul. Dacă nu mai știi adresa de e-mail, recomandarea noastră este să mergi la un magazin Orange sau să apelezi la colegii noștri de la Serviciul Clienți Te așteptăm să revii cu vești bune și să ne spui dacă ai rezolvat.