anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Se vor introduce programe noi în grila Orange TV satelit?

zmaranda
Începător
Bună ziua! Aștept un răspuns! Vă mulțumesc.
1 Soluţie acceptată‚

Salut, Cu siguranta vor fi modificari in grila de programe ale serviciilor Orange TV, insa momentan nu avem informatii precise. Iti recomandam sa urmaresti periodic site-ul nostru pentru a afla toate noutatile si modificarile care se fac. O zi buna!

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
Bun venit în Comunitate și mulțumim pentru postare! Ne vom interesa la colegii noștri și vom reveni.

Vio73
#StarMember
Și eu am mai întrebat de multe ori, dar din păcate, nimeni nu a reușit să-mi răspundă concret. Aș fi dorit, de exemplu, să se reintroducă posturile National Geographic, să se introducă postul Da Vinci, etc. Probabil că ei au în vedere cerințele noastre, le centralizează undeva și când au posibilitatea, o fac.

Salut, Cu siguranta vor fi modificari in grila de programe ale serviciilor Orange TV, insa momentan nu avem informatii precise. Iti recomandam sa urmaresti periodic site-ul nostru pentru a afla toate noutatile si modificarile care se fac. O zi buna!

Vio73
#StarMember
Asta o știam și o fac de multă vreme! Mulțumim!

Geo_3
Explorator entuziast
Au introdus DW HD pe satelit in loc sa introduca in hd unul din canalele de top cum sunt Amc,Bbc earth,Film cafe, Discovery,ect...