anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Rezolvat] Sunet decalat pe MTV Live HD

gabriel23
Junior
MTV Live HD are sunetul decalat fata de imagine pe satelit. Ma gandesc ca problema este probabil la Viacom. Aveți și voi aceasta problema?
1 Soluţie acceptată‚

Salut, gabriel! Multumim pentru sesizare! In acest moment avem un incident in acest sens, iar colegii nostri din departamentul tehnic estimeaza remedierea lui in jurul orei 21:00. Iti cerem scuze pentru neplacerile create si iti multumim pentru intelegere! Te asteptam sa revii sa ne confirmi si tu cand totul va fi in regula si situatia va reveni la normal.

Vizualizare soluţie în postul original

5 Răspunsuri 5

DanielaH
Moderator
@gabriel23, este o situație recentă sau ea persistă de mai mult timp? Ne dai, te rog, mai multe detalii?

gabriel23
Junior
Este o situație recenta, ieri seara am sesizat. Imaginea este destul de mult “in fata” sunetului. De exemplu, melodia precendentă încă rulează in momentul in care pe tv deja începe următorul clip. Am dat rescanare, dar problema încă persista. Sunt si mici întreruperi ale sunetului.

Salut, gabriel! Multumim pentru sesizare! In acest moment avem un incident in acest sens, iar colegii nostri din departamentul tehnic estimeaza remedierea lui in jurul orei 21:00. Iti cerem scuze pentru neplacerile create si iti multumim pentru intelegere! Te asteptam sa revii sa ne confirmi si tu cand totul va fi in regula si situatia va reveni la normal.

DanielaH
Moderator
@gabriel23, colegii ne-au confirmat că situația a fost remediată.

gabriel23
Junior
Confirm și eu ca s-a remediat. Multumesc 🙂