anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Probleme subtitrare HBO

kamayo
Junior
Salutare,
Am televiziune prin satelit si de vreo 2 - 3 luni hbo1,2 si 3 a inceput sa aiba probleme cu subtitrarea, de multe ori parca se agata, adica in momentul in care se schimba o replica, vechea replica nu dispare de tot si raman franturi din cuvinte. Aveti idee care e cauza?
5 Răspunsuri 5

Vrajitoarea
Cunoscător
Am inteles ca problema apare de cand au modificat usor logo-urile cei de la HBO, pare sa corespunda si cu perioada indicata de tine https://www.media-max.ro/hbo-mareste-siglele-insa-apar-probleme-cu-subtitrarea/

RafaHelper
#StarMember
Salut @kamayo, ‏‏‎ ‎ Pentru a se rezolva aceasta problema e bine sa semnalezi ca esti afectat prin email sau apel la HBO Romania. Telefon: +40 (800) 400159 E-mail: contact@hbogo.ro Poti adauga in CC si adresa celor de la Orange: serviciul.clienti@orange.ro

DanielaH
Moderator
@kamayo, s-a rezolvat problema cu subtitrarea? Te așteptăm să revii în Comunitate și să ne spui cum ai procedat. Mulțumim/

kamayo
Junior
Imi cer scuze, m-am luat cu serviciul si am uitat complet de asta. Astazi am dat mail catre hbo & orange si va tin la curent cu ce raspuns primesc.

DanielaH
Moderator
@kamayo, mulțumim! Te așteptăm în continuare cu vești bune.