anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Orange Sport se închide

Razvan
#StarMember

Începând cu 30 iunie 2024, canalele Orange Sport devin istorie. Această măsură va avea un impact asupra dvs.? Veți lua în calcul renunțarea la serviciile de televiziune disponibile prin Orange/OROC? 

103 Răspunsuri 103

MCostel
Cunoscător

Salut,

Păcat de angajați în rest nu-i nici o problema.

Sunt o duzină de canale sport.

Sunt la digi 

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

Răzvan,  te rog o referință (link) a informației. Doar bârfele nu au "sursă". Mulțumesc. 😉

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

Mulțumesc @Pololică. Este mai ușor și mai simplu de analizat atunci când un titlu are și referințe, nu doar text gol. Altfel, presa e plină de astfel de "senzationalisme".

De fițuici din astea bumbastice mi s-a cam luat în vreo 14 ani de (distribuție) presă... Și am început-o "de jos" din liceu. 

Hahahaha

FLo1
#StarMember & June's Problem Solver

Găsește exemplificări în altă parte. Pentru mine nici"consacrații" nu mai știu scrie. De altfel 99% din "fițuici" sunt amatorisme de bloguri cu "talente" jurnalistice care au prea multă apreciere de sine.

Nu am dorit să fac trafic site-urile din media care doresc să vâneze oameni prin titluri pompoase. 

MCostel
Cunoscător

Mai multi telespectatorii pentru Prima 1 2 3 4.

Nimic nu se pierde cu excepția pierderii locurilor de muncă ale angajaților.😞

Pololică
#StarMember

Presimt o scadere a contractelor pe partea serviciilor fixe pentru cei care doreau sporturi care nu erau la altii.

Salutare ,,Pololica". Ma bucur ca ne-ai scris din nou. Intr-adevar cei impatimiti cu ale sporturilor, vor fi afectati cu toate ca exista alternative. Vom vedea care vor fi. Duminica frumoasa alaturi de cei dragi iti doresc! Sa auzim de bine!

MCostel
Cunoscător

Probabil va urma și Digi.