anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

optiune HBO

Lucian38
Începător
observ pe factură că am abonament opțiune HBO (printre altele). costă 12,66 lei fara TVA și e redusă cu 100%. se referă la HBO canalul sau hbo GO?
1 Soluţie acceptată‚

DanielaH
Moderator
@Lucian38, bun venit în Comunitate! Ai cumva un pachet Love nou, contractat recent, din promoția actuală? Dacă da, atunci ai acces gratuit atât la canalele HBO cât și la serviciul de video on demand HBO GO timp de 6 luni. La încheierea perioadei de gratuitate poți opta pentru păstrarea opțiunii HBO & HBO GO sau poți alege să o dezactivezi. Dă-ne, rog mai multe detalii despre abonamentul tău.

Vizualizare soluţie în postul original

3 Răspunsuri 3

Ursache90
Începător
Cred ca este vorba de pachetul HBO ,dacă ai televiziune de la orange !

DanielaH
Moderator
@Lucian38, bun venit în Comunitate! Ai cumva un pachet Love nou, contractat recent, din promoția actuală? Dacă da, atunci ai acces gratuit atât la canalele HBO cât și la serviciul de video on demand HBO GO timp de 6 luni. La încheierea perioadei de gratuitate poți opta pentru păstrarea opțiunii HBO & HBO GO sau poți alege să o dezactivezi. Dă-ne, rog mai multe detalii despre abonamentul tău.

koko1000
Începător
am incercat si am dat submit dezactivare HBO optiune 3 euro. zice ca se proceseaza. dau refresh. e tot activa. dau dezactivare de vreo luna si nu se dezactiveaza. va rog dezactivati Dvs ca nu mai pot cu nervii. am scris si pe contact pe messenger si dupa ce le-am explicat ce vreau ei tot ma intreaba sa le dau detallii. PLEASE DEZACTIVATI HBO optiune pentru mine ! Multumesc, Si faceti si o reclamatie ca aplicatia nu DEZACTIVEAZA. SIMULEAZA doar !