anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Nu am semnal la TV de ieri (Bucuresti)

GabiBadila
Începător
Nu am semnal la TV de ieri. Mai este cineva în aceasta situație? Ce putem face?
9 Răspunsuri 9

Vio73
#StarMember
Salutare! Bănuiesc faptul că te referi la tv-ul și netul prin fibră. Ce anume nu-ți funcționează?

Ionela-1507
Începător
Nici eu nu am semnal.

Anca07
#StarMember
Buna Gabi, Poti sa lasi si un mesaj sa ne spui unde anume te afli? In ce localitate judet:) Zi frumoasa!

Vio73
#StarMember
Dacă sunt probleme, trebuie să le anunțați la 300 sau 0374300300 (din orice rețea) și puteți forma următoarea combinație: 1-3-2. Eu așa fac de fiecare dată când întâmpin dificultăți, dar așteapt să spună ce are de spus robotul, cu calm. Și apoi apăs ce tastă trebuie (cele din combinația dată mai sus). Sper să reușiți! Succes!

GabiBadila
Începător
Drumul taberei. Mulțumesc mult pentru raspuns

liviu_militari
Începător
nici eu nu am semnal de ieri (nici TV nici internet) stau in Militari

Vio73
#StarMember
Probabil că e o problemă mai amplă în București cu fibra de la Orange. Oricum, este bine să anunțați deranjamentul/ ele la Orange.

Salut, GabiBadila , Am verificat alaturi de colegii nostri mai multe amanunte legate de aceasta situatie. Din pacate, avem disfunctionalitati, in Bucuresti. Colegii nostri lucreaza la rezolvarea acestora si de aceea, adresam rugamintea de a astepta remedierea situatiei tehnice, aceasta fiind in atentia departamentului Tehnic, unde se fac demersurile necesare pentru solutionare intr-un timp cat mai redus. Iti multumim pentru intelegere!

DanielaH
Moderator
@GabiBadila, s-a remediat situația?