anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

La unele programe TV, mai ales cele cu filme, lipsesc informatiile curente si ghidul

La unele programe TV, mai ales cele cu filme, lipsesc informatiile curente si ghidul

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Latcu_Anisoara: Așa cum am menționat și aici, dacă nu apare înseamnă că nu este disponibil. Unele posturi nu au deloc, altele disponibil uneori, dar dacă este disponibil cu siguranță Orange nu blochează vizualizarea ghidului. Răbdare și va apărea. O soluție ar fi să te adresezi direct postului TV respectiv a cărui program nu apare în ghid. Succes. 

Vizualizare soluţie în postul original

4 Răspunsuri 4

Vio73
#StarMember

Salutare!

Confirm că nu prea sunt, dar nici la concurență nu erau la un moment dat. Nu m-am mai uitat recent!

FLo1
#StarMember

@Latcu_Anisoara: Așa cum am menționat și aici, dacă nu apare înseamnă că nu este disponibil. Unele posturi nu au deloc, altele disponibil uneori, dar dacă este disponibil cu siguranță Orange nu blochează vizualizarea ghidului. Răbdare și va apărea. O soluție ar fi să te adresezi direct postului TV respectiv a cărui program nu apare în ghid. Succes. 

Mulțumesc!

@Latcu_Anisoara: Nu este chiar o rezolvare, dar poți afla direct de la sursă dacă este sau nu disponibilă vreo actualizare în ghid. "Cabliștii" nu fac altceva decât să retransmită ceva disponibil,nu filtrat, iar dacă informațiile apar doar parțial în grilă atunci cauza posibil să fie de la sursă.... adică la postul TV respectiv. Numai bine.