anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

In ce pachet de programe pot viziona Metropola tv?

Marian68
Începător

In ce pachet de programe pot viziona Metropola tv?

1 Soluţie acceptată‚

FLo1
#StarMember

@Marian68: Bun venit în Comunitate. Găsești acest post atât în varianta Esential de cablu de la Orange, dar și în varianta Premium, atât pentru abonament OrangeRomânia, dar și OrangeRomâniaComunication. Din păcate pe DTH acest post nu se regăsește în grilă, indiferent de pachet.

De ce tip de abonament TV beneficiezi?

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

FLo1
#StarMember

@Marian68: Bun venit în Comunitate. Găsești acest post atât în varianta Esential de cablu de la Orange, dar și în varianta Premium, atât pentru abonament OrangeRomânia, dar și OrangeRomâniaComunication. Din păcate pe DTH acest post nu se regăsește în grilă, indiferent de pachet.

De ce tip de abonament TV beneficiezi?

Eu am abonamentul esential dar nu prin cablu ci prin satelit deoarece locuiesc in strainatate. Deci sa inteleg ca prin satelit nu am sanse de vizionare a postului metropola tv?

@Marian68: Din câte se pare, conform grilei de satelit prezentată NU. Poate pe viitor dacă vor mai fi solicitări vor schimba grila, dar la acest moment aceasta este situația.  Numai bine. 

Din păcate, observ că nu este în grilă de satelit.

Ai aici toate programele, atât pe satelitul Astra 5b, cât și pe Hellassat:

https://ro.kingofsat.net/pack-orangeromania.php

Dar cum se preconizează că vor intra și canalele Discovery în grila fostului Telekom ( actual Orange Romania Communications), este posibil să intre în viitor și acest canal.

Nu lua ca ceva oficial ceea ce spun, pentru că eu sunt doar un pasionat, nu reprezentant Orange, cum suntem majoritatea de pe aici!

Sper să se rezolve în viitor și această dorință a ta!

Baftă! 

Vio73
#StarMember

Salutare!

Eu am pachetul Premium, dar este și în pachetul Esențial, adică în primul pachet. În pachetul Premium sunt câteva canale documentare și de filme în plus față de primul pachet, dar cum acest program nu se încadrează în niciuna dintre variante, este în primul pachet cum spuneam.

Succes!

delfinas
#StarMember

Marian, recunosc că habar nu aveam că există acest post TV Ce are așa de interesant, de vrei să-l vezi? Am înțeles că e un post care emite informații doar pentru și despre zona Bucureștiului...de ce te interesează atât de tare, daca ești în străinătate?