anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Eroare C001 pe Pro tv cu xiaomi stick 4k

Geonyxxx
Junior
Eroare C001 Pro tv.?
1 Soluţie acceptată‚

Geonyxxx
Junior
Ok am rezolvat,colegii mi-au scris ca aplicatia e valabila doar pe tableta sau pe telefon nu pe tv sau stick.Va multumesc

Vizualizare soluţie în postul original

6 Răspunsuri 6

DanielaH
Moderator
@Geonyxxx, este o situație recentă sau n-a funcționat niciodată? Ce tip de abonament TV deții?

Geonyxxx
Junior
Salut, am abonament Orange tv conect standard,Tv maxim Uni produs standard 2011.Am decoder dar nu-l folosesc de 2/3 ani.Am folosit linkul Orange.ro si totul era ok,dar a devenit stresant ,de fiecare data cand deschideam pagina trebuia sa ma autentific‍.De Putin timp cred 1 luna folosesc app Orange tv go dar nu reusesc sa vad decat programele gratuite nicidecum din oferta mea.Platesc abonament in jur de 25 € .

DanielaH
Moderator
@Geonyxxx, s-a rezolvat situația? Dacă nu, îți recomandăm să iei legătura cu colegii noștri de la Serviciul Clienți pentru verificări.

Geonyxxx
Junior
Ok am rezolvat,colegii mi-au scris ca aplicatia e valabila doar pe tableta sau pe telefon nu pe tv sau stick.Va multumesc

DanielaH
Moderator
Mulțumim mult pentru confirmare. Vom marca noi răspunsul tău ca soluție pentru a fi de ajutor și altor utilizatori. Te mai așteptăm.

Bunica2022
Începător

Plătesc în plus 5 euro pentru canalele PRO și începând de astăzi nu mai pot vizualiza pe tv box android (pe tel funcționează) apare cod eroare "C001 acest canal nu face parte din oferta ta". De ce??