anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Deblocare tv

EllaC
Începător

Cum deblochez canalele?imi apare pe ecran :acest serviciu este blocat(4)

1 Soluţie acceptată‚

Bună, Ella!

Dacă ai pachetul Esențial, așa este, îți apar destule canale blocate, inclusiv cele din extraopțiuni, iar dacă vrei să vizionezi mai multe, trebuie să ai acces la pachetul Premium, care este ceva mai scump, dar care include majoritatea canalelor disponibile în grila tv. 

Diferența între ele este de vreo 2 euro, din câte știu, deci nu prea mare și poți face trecerea sunând la 300 sau 0374300300 ( din orice rețea) și apoi formezi 1-1-1-0, ascultând ceea ce spune robotul ( chiar dacă spune altceva) și apoi vei intra în legătură cu un consultant Orange.

Baftă!

Vizualizare soluţie în postul original

2 Răspunsuri 2

delfinas
#StarMember

Ella, bun venit in Comunitate!!!

Apare mesajul asta la toate posturile sau doar la câteva? Ce abonament tv ai? Ești la ORO sau OROC (fost Telekom)?

Daca apare doar la unele posturi, înseamnă că nu sunt incluse in pachetul abonamentului tv pe care îl ai tu și că trebuie să ai abonament superior pt a avea acces la toate canalele din portofoliul Orange.

Bună, Ella!

Dacă ai pachetul Esențial, așa este, îți apar destule canale blocate, inclusiv cele din extraopțiuni, iar dacă vrei să vizionezi mai multe, trebuie să ai acces la pachetul Premium, care este ceva mai scump, dar care include majoritatea canalelor disponibile în grila tv. 

Diferența între ele este de vreo 2 euro, din câte știu, deci nu prea mare și poți face trecerea sunând la 300 sau 0374300300 ( din orice rețea) și apoi formezi 1-1-1-0, ascultând ceea ce spune robotul ( chiar dacă spune altceva) și apoi vei intra în legătură cu un consultant Orange.

Baftă!