anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

De ce nu pot sa vizionam pro tv ul ?!

Ionut38
Junior

 Buna

De ce nu pot sa vizionam pro tv ul ?! 

12 Răspunsuri 12

Vio73
#StarMember

Salutare!

Poate s-a făcut o modificare în grilă sau ceva. Da o rescanare a programelor și vezi dacă apoi îl poți viziona.

Eu îl prind și am tot Orange, dar îl am la favorite!

Succes!

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Salut Ionut,

Bine ai venit in Comunitate!

Ce abonament ai? Ce se intampla cand incerci sa vezi ProTV? Ai incercat sa faci o scanare de programe?

Client Orange

bine v-am  găsit.... am abonament L pe stic și îl folosesc în Germania  am și aplicația voyo activa . SI NU INTELEG !!

Atunci poate ține de aplicația respectivă. Ai reîncărcat să te deloghezi/ reloghezi?

Am facut si restart... dar ProTv se găsește pe grila voyo sau pe programe on-line?!

Bine v-am găsit.  Am făcut tot ce era firesc nu merge probabil ca sunt în Germania 

Dat ProTv ul este pe grila voyo sau pe program online?!

Precizez ca eu sunt pe stick-ul de la telekom.  Dumneavoastră ce aveți?! Puteți vedea programul?!

Vio73
#StarMember

Ar trebui să fie! Nu am abonament L, dar am Orange tv go și este chiar în HD.

Eu am stick-ul care se pune la spate nu am cablu. Dumneavoastră aveți cred ca televiziune prin cablu

Și în aplicația Orange tv go merge, dar nu știu în cea a fostului Telekom. 

arsradu
#StarMember & March's Problem Solver

Cat erai in tara, mergea totul ok? Alte programe functioneaza? Ma gandesc ca s-ar putea sa aiba legatura si cu faptul ca esti in alta tara. Daar...daca ar fi asa, teoretic ar trebui sa afecteze toate programele, nu doar unele.

Eventual poti sa iei legatura cu un consultant la nr de telefon +40 374 300 300, sau pe chat-ul Djingo, si vezi daca e vreo limitare in sensul asta atunci cand foloseti stick-ul din alta tara.

Client Orange