anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Conectare HBO max pe tv smrt Samsung

Gus
Junior
Am abonamet HBO care a devenit HBOmax dar nu ma pot conecta pe Tv. Inainte exista o pictograma HBO pe ecran prin care accesam HBO. M-am logat pe PC la HBO max dar nu ma pot conecta la TV decat prin HDMI. Solutii? Multumesc
7 Răspunsuri 7

delfinas
#StarMember
Gus, bun venit in Comunitate!!! Ai incercat sa cauți noua aplicație sau sa o actualizezi pe cea veche?

Gus
Junior
Buna Delfinas, sincer nu prea inteleg intrebarea…..avand cont (abonament)pe HBO GO cred ca am actualizat contul si acum am acces pe HBO Max dar doar pe laptop si/ sau pe Ipad si vreu si pe TV . Am verificat si in My Orange ( furnizorul unde sunt abonat fiind Orange Comunication fost Telekom) si serviciul HBO este activat

Razvan
#StarMember
Cauta în magazinul Samsung sau pe Aptoide noua aplicație hbo max. Însă este posibil să nu funcționeze, are multe bug-uri.

delfinas
#StarMember
Gus, mă refeream la aplicația HBO Max, așa cum a intuit și Răzvan, sa o descarci in TV, din magazinul Samsung, ca și cum ai descărca-o in telefon/tabletă.

Gus
Junior
Salutare, am accesat aplicatii Samsung pe TV, dar nu exista HBO Max…. deci am ajuns intr-un punct mort….in acest caz ma gandesc sa renunt la abonamentul HBO ……Multumesc pentru ajutor !!!

delfinas
#StarMember
Cu plăcere! Ai incercat sa iei legătura cu cineva de la Samsung? Eu am un LG și exista un site și chat de suport pt utilizatori, unde răspuns consultanți umani români. Te uiți la tv strict pe partea de internet, nu ai și cablu/satelit TV? LE Am găsit pagina de support Samsung...vezi dacă găsești acolo un răspuns la problema ta: https://www.samsung.com/ro/support/

DanielaH
Moderator
@Gus, s-a rezolvat problema? Te așteptăm să revii cu vești bune.