anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

Ce părere aveți despre Orange Sport?

Geo_3
Explorator entuziast
Eu sunt mulțumit... Calitatea imagini e superioara în comparație cu Look Sport care are și un decalaj de 10 sec. la meciurile live.... E adevărat ca au mai puține campionate fata de Look (sper sa achiziționeze și ei ce lipsesc) dar au NBA și rugby în plus, si emisiuni de sport mai bune calitativ... Bravo si cât mai multe succese și viata lunga....
8 Răspunsuri 8

Vio73
#StarMember
Salutare! Nu urmăresc prea mult acest tip de canale și nici nu sunt un împătimit al sportului, dar zilele acestea m-am uitat din pură curiozitate, pentru a înțelege și eu de ce își doresc foarte mulți așa ceva. Și mi-a plăcut ceea ce am văzut. Adică ceva diversificat pe cele 4 canale, cum ar fi: fotbal intern și extern, formula 1, handbal, baschet, etc. Și prezentate și descrise într-o manieră profesionistă. Deci e foarte bine! Felicitări Orange și sper să fie din ce în ce mai bine!

Viocat
Senior certificat
O sa ma uit la meciurile de fotbal intern, sunt curios de comentatori. Cei de la digisport m-au determinat sa urmaresc looksport chiar si cu intarziere, dar si asta de la look, e dus confunda jucatorii intr-o veselie

Da asa este pana acum m-am chinuit si eu insa de astazi vreau sa urmaresc meciurile pe orange cei de la digi sunt rasisti,sovini anti steaua etc

FLo1
#StarMember
Orange Sport canal nou?? Doar o schimbare de siglă la un canal aferent Telekom-ului cu un an în urmă. Noutatea? Nu e roz, e portocaliu.

Liviu24
Junior entuziast
Sunt de acord ca au transmisiuni superioare calitativ fata de Look și mai sper ca își vor diversifica sporturile transmise, independente de Look. Și mai sper ca vor scăpa de unii comentatori și colaboratori jalnici moșteniți de la Telekom precum Meme.

Sau Doru Craciun

Anonim
Neaplicabil

Sunt ok, ma mai uit din cand in cand

BlackWolf
Senior certificat

Sunt bune canalele și mi se pare ca au parca o calitate a imaginii puțin mai buna decât Prima Sport. Deobicei când e transmis același meci și pe Orange Sport și pe Prima Sport aleg sa ma uit pe Orange Sport. Îmi place puțin mai mult calitatea imaginii