anulare
Afişează rezultate pentru 
Caută în schimb 
Ați dorit să scrieți: 

[Tips & Tricks] Cum sa sortezi topic-urile de pe homepage, dupa cele mai recente

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Hello,

Noua Comunitate s-a imbracat in straie noi. Si arata foarte, foarte bine! 🙂

Cu toate astea, sunt multe lucruri pe care inca nu le stim, si unele lucruri care inca nu functioneaza corespunzator (vezi aici).

In caz ca va deranjeaza noua sortare a topicurilor dupa topic si mesaj nou (nu doar topic nou), si o preferati pe cea veche, urmati pasii de mai jos.

Mergeti la Setările Mele (screenshot mai jos)

arsradu_0-1664619205053.png

Apoi mergeti la Preferinte > General > Sortare Subiecte in Functie de > Data Postarii Originale > Salvati modificarile.

SAU

Mai simplu, click aici > modificati > salvati. 🙂

arsradu_1-1664619258328.png

 

Daca inca nu se vad modificarile, dati un Refresh la pagina. Ar trebui sa fie ok dupa aceea.

Ca sa va faceti o idee mai completa, aveti mai jos o comparatie, inainte si dupa modificare. Cu toate ca, daca cititi topicul asta, probabil ca stiti deja care este setarea implicita, si cum arata.

arsradu_0-1665420560604.png arsradu_1-1665420570774.png

Asta e tot! Sper sa va ajute. 🙂

 

Client Orange
3 Răspunsuri 3

Vio73
#StarMember

E bine de știut! Mulțumim, Radu!

RafaHelper
#StarMember

Love that, bine ca ai stat si ai verificat toate optiunile din setari. Dar nu ar strica ca aceasta setare sa fie by default. 

Merci @arsradu !

arsradu
#StarMember & February's Problem Solver

Nu stiu daca noua platforma suporta polls. Daca da, s-ar putea face un poll, si pe baza lui, luata o decizie generala. Si eu cred ca ar trebui sa fie default. Dar pe de alta parte, cred ca ar fi util de intrebat lumea. Poate unii prefera noua sortare implicita si nu simt nevoia revenirii la vechea varianta.

Client Orange